در اولین هم اندیشی روسای وهیات های ورزشی قائمشهرچه گدشت ؟/ ادیانی : حمایت از نساجی نبایدمارا به اشتباه بیاندازد وازتوجه به دیگر ورزشها غافل شویم

0

همزمان با هفته تربیت بدنی ،

در اولین جلسه هم اندیشی روسای وهیات های ورزشی قائم شهر

چه گذشت

ادیانی : حمایت از نساجی نبایدمارا به اشتباه بیاندازد وازتوجه به دیگر ورزشها غافل شویم …

دکتر ادیانی قول احداث یک مجتمع فرهنگی ورزشی را درقائم شهر از وزیر ورزش گرفتند

 

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : همزمان با هفته تربیت بدنی در روز پنجشنبه (۲۷/۷/۱۳۹۶) اولین جلسه هم اندیشی روسا و نواب هیاتهای ورزشی شهرستان قائم شهر درتالار مازرون این شهرستان با حضور علی ادیانی نماینده مردم قائم شهر ، سوادکوه ، جویبار ، ارطه و سیمرغ درمجلس شورای اسلامی ، مسئولان ورزش قائمشهر و معاون مدیرکل  اداره ورزش و جوانان مازندران  ، کلیه روسای هیاتهای ورزشی آقایان وبانوان این شهرستان  با مجری گری پیوند کشوری ( فرزند زنده یاد استاد پرویز کشوری  ، قهرمان بوکس  ، مربی ، داور و رئیس سابق هیات بوکس قائم شهر) برگزار شد .

مراسم فوق با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید ، بطور زسمی آغاز شد .

 

ابتدا دکتر رضوی رئیس اداره ورزش وجوانان قائم شهر ضمن خوش آمدگوئی  وتبریک بمناسبت هفته تربیت بدنی جملاتی چند به شرح وضعیت ورزش این شهرستان  پرداخت واز افتخار آفرینی ورزشکاران غیور قائم شهری که  درعرصه های رقابتهای بین المللی ، آسیائی و جهانی برای کشور ، استان وشهرشان مدال وافتخار کسب کردند تقدیر وتشکر کرد .

 

دکتر ادیانی قول احداث یک مجتمع فرهنگی ورزشی را درقائم شهر از وزیر ورزش گرفتند

 دکتر علی ادیانی  نماینده مردم قائم شهردرمجلس شورای اسلامی که بدلیل شرکت در مراسمی دراستان گلستان می بایستی عازم گرگان می شد قبل ازاینکه ازبیان درد دل های و خواسته های روسای هیاتهای ورزشی  قائم شهر مطلع شود، مطالبی پیرامون ورزش وهفته تربیت بدنی و پیگیری ها وسخنرانی های متعددی که در این زمینه در صحن علنی مجلس شورای  (بمیزان حدود ۹۰۰ ساعت) انجام دادند پرداخت ودر مورد قولی که از از وزیرورزش بابت احداث یک مجنمع فرهنگی ورزشی در قائم شهر را به مردم این شهرستان نوید داد ودر قسمتی از سخنان خود پیرامون تیم نساجی مازندران اشاره داشت : حمایت از تیم نساجی قائم شهر نباید ما را به غفلت بیاندازد و از توجه به دیگر تیمهای ورزشی غافل شویم چرا که این حرکت یک حرکت اشتباه است ،یک فرصت سوزی است و باید به همه ورزشها توجه وافر داشت .

ادیانی درپایان سخنرانی  مبسوط خود با پوزش از حاضرین مراسم ، جلسه را بعد از سخنرانی رئیس هیات جودو ترک گفت  که البته این حرکت از سوی آقای ادیانی بمزاج تنی چند از روسای هیاتهای ورزشی قائم شهر خوش نیامد وشدیدا گله مند بودند .

 

 رئیس هیات ورزش جودو قائم شهربعنوان سومین نفر در پشت تریبون قرارگرفت و از بی توجهی به ورزش جودو پرداخت وگفت : با توجه که ما در مازندران  پایه گذار جودو بودیم وهستیم ولی متاسفانه حتی از داشتن یک تخته تشک جودو محرومیم و اخیرا  نیز در مراسم استقبال ازقهرمان مسعود حسنزاده که درمسابقات آسیائی  ۲ مدال ارزشمند برای کشورمان وشهرمان کسب کرد استقبال بسیارسرد ومظلومانه ای صورت گرفت که من بعنوان رئیس هیات جودوی این شهرستان گریه ام گرفت .

 

آنگاه پیوند کشوری مجری برنامه  و فرزند رشید زنده یاد پرویز کشوری (استاد و پیشکسوت بوکس کشور) پیرامون ورزش بوکس چند کلمه ای ایراد داشت  .

 

خانم اعلائی بعنوان معاون ورزش بانوان قائم شهر سخنران بعدی جلسه بود که از فعالیت و گسترش ورزش در بین بانونان و ورزشکاران توانمند این شهرستان پرداخت و مطالب بسیار مبسوطی را بیان داشت .

 

آقای درویشی رئیس هیات فوتبال  قائم شهر که این روزها شدیدا در تکاپوی اعزام تماشاگران خونگرم قائمشهری به دیدار حساس در جام حذفی کشور که در تهران می بایستی در تاریخ (۲۸/۷/۱۳۹۶ ) مقابل تیم پرقدرت استقلال قرارگیرد می باشد ضمن گله مندی از عدم حضور مسئولی که می بایستی به درد دلهایش گوش فرا می داد مطالبی ایراد داشت .

همزمان با سخنرانی آقای درویشی ، آقای منوچهری معاون مدیر کل ورزش مازندران وارد جلسه هم اندیشی ورزش قائم شهر شد تا  بقول  آقای دکتر رضوی رئیس اداره ورزش وجوانان قائم شهر ، کسی باشد که به درد دلهای آقای درویشی  گوش فرا دهد ، که البته تمام این اتفاقات در ویدیوئی که در تلگرام (خانه خبرمازندران) نشر شده موجود است .

 

سرکارخانم روح الهی نایب رئیس هیات تیراندازی  قائم شهر درقسمتی ازسخنرانی خود از کم توجهی و بعضا بی توجهی مسئولان ورزش استان مازندران به هیات تیراندازی قائم شهر پرداخت و خواستار رسیدگی بیشتر مسئولان استانی به ورزش تیراندازی وهیات این شهرستان شد .

 

دکتر احسان اسماعیلی رئیس هیات ورزش همگانی و عضو شورای اسلامی شهر قائم شهر بعنوان سخنران بعدی پشت تریبون قرار گرفت واز عدم حضور خیلی از مسئولانی که ازقبل به این مراسم هم اندیشی ورزشی که همزمان با هفته تربیت بدنی بود و دعوت هم شده بودند و حضور بهم نرساندند گله مند بود وانتقاد داشت .

 

سپس خناری نژاد رئیس هیات ژمیناستیک قائم شهر وقهرمان جهان این رشته ورزشی  با اعتراض خطاب به مسول یا مسئولانی که می بایستی در این مراسم وهم اندیشی روسای ورزشی شهرمان حضور میداشتند ولی حضور نیافتند گفت : هیچ نیازی نمی بینم که طرح و نظری  پیرامون این هم اندیشی  ارائه دهم  وقتی که مسئولانی که می بایستی در این جلسه می بودند نیستند و کسانی هم که بودند نیز جلسه را ترک گفتند مطلبی ونظزی ارائه دهم .

 

ناصرعلی نژاد بعنوان کسی که سوابق وتجربه درازی در هیات ورزشهای آبی در قائم شهر ومازندران برخوردار است در بیانات خود گفت :

هیات ورزشهای آبی قائمشهر که شامل  شنا ، شیرجه ، واترپلو ونجات غریق می باشد  پیوسته از نداشتن استخرشنا درشهری که دارای چند استخر شنای خصوصی می باشد رنج می برد و از مسولان ورزش استان بویژه ورزشهای آبی مازندران گله مندیم وانتظار داریم امکاناتی درخورتوجه  در اختیارهیات شنای این شهرستان قرار دهند .

 

رئیس هیات دوچرخه سواری شهرستان قائم شهر و سرپرست تیم ملی دوچرخه سواری کشورگفت : من حدود ۴۲ سال در این رشته ورزشی فعالیت دارم و به آقای منوچهری معاونت ادراه کل ورزش وجوانان مازندران که در این جلسه حضور دارندعرض می کنم  ، آقای منوچهری دریغ از یک دقیقه بهره مند شدن از پیست دوچرخه سواری که از سال ۱۳۷۷ در مازندران و دربین جاده (قائم شهر – ساری) قراردارد کلنگ خورد .

وی چنین ادامه داد وگفت : چرا تاکنون ورزشکاران مازندرانی که استفاده بحق  از این طرح ملی را دارند همچنان محروم از بهره مند شدن آن هستند ؟ آقای منوچهری چرا رسیدگی نمی شود ؟ چرا آقای حسنزادگان بعنوان ولی  وبزرگ ورزش مازندران پیگیر این مهم نیست ؟ و….!!

 

پرویزنصیری خیر ورزشی و  رئیس فعال هیات  ورزش بوکس قائم شهر در این جلسه از تلاش دوستان خود در هیات بوکس تقدیر وتشکر داشت واز مسئولان ورزش قائم شهر ومازندران تقاضاکرد فقط سخن گفتن کافی نیست و بقول معروف عسل عسل گفتن دهن شیرین نمی شود وباید اقدام عملی صورت گیرد .

پرویز نصیری افزود :  ما برای پیشبرد ورزش بویژه ورزش بوکس نیاز به پشتیبانی مسئولان رده بالای بوکس استانمان را داریم خصوصا که این روزها حامی بزرگ ورزش بوکس کشور یعنی آقای دکتر ناطق نوری نماینده مردم شریف شهرستان نور که ریاست فدارسیون بوکس را سالیان متمادی بعهده داشتند ازریاست فدارسیون کناره گیری کرد .

 

موسوی رئیس هیات ورزش کبدی که از گله مند ترین روسای حاضر درجلسه بدلیل عدم حضور مسئولان شهری  و ورزشی بود پشت تریبون رفت وچنین گفت :  دوستان من  ، جوان  ورزشکار من  از شهرم می رود چرا؟ چرا علیپور فوتبالیست ارزنده  شهرمان از این شهربه تیم پرسپولس می رود درحالیکه نساجی در بدر بدنبال بازیکن می گردد و خیلی از چراهای دیگر …

موسوی درادامه اظهارات خود چنین گفت : نماینده شهرم آقای دکتر ادیانی گفت ۹۰۰  ساعت درصحن مجلس شورای اسلامی پیرامون ورزش قائم شهرمان صحبت کرد ، چه چیزی  عاید شهرم شد؟ ولی ۲ ساعت وقت برای شهرش ندارد  وجلسه را ترک می کند ….

 

رئیس هیات اسکیت قائم شهر بدفاع از نماینده قائم شهر دکتر ادیانی پرداخت و گفت  : فرماندار شهرمان نیامد ، دیگرنماینده شهرمان درمجلس شورای اسلامی نیامد ، روسای ادارات شهرمان نیامدند ، مدیرکل ورزش استانمان نیامد ولی آقای ادیانی  نماینده شهرمان  به این مراسم هم اندیشی میاید و متاسفانه مورد انتقاد قرارمی گیرد که این نوع قضاوت درست نیست …

وی در ادامه خطاب به دکتر رضوی رئیس اداره ورزش وجوانان قائم شهر گفت : جناب آقای رضوی من بعنوان رئیس هیات ورزش اسکیت این شهرستان هیچ هزینه ای از شما نمی خوام فقط بمن یک سالن بدید تا بتوانم بچه را آموزش اسکیت بدم همین وبس …

 

منوچهری معاون مدیرکل اداره ورزش وجوانان مازندران که در اولین جلسه هم اندیشی روسای هیاتهای ورزشی قائم شهر حضور داشت خطاب به حاضرین درجلسه گفت : درب اطاقم در اداره کل ورزش وجوانان مازندران به روی همه باز است و با گشاده روئی آماده پاسخگوئی بشما هستم .

البته آقای منوچهری در جواب این سوال  ما که آیا تقاضا وخواسته های روسای هیاتهای ورزشی قائم شهر حداقل ۳۰ در برآورده خواهد شد یا نه  که وی به خانه خبرمازندران چنین پاسخ داد و گفت : اگر ازطریق مکاتبه های رسمی و با نظارت اداره ورزش  پیگیری شود انجام خواهد شد .

 

در پایان دکتر رضوی یکباردیگر ضمن تشکر از حضور روسای هیات ورزشی قائم شهر پشت تریبون قرارگرفت و در مورد عدم حضور مسئولان گفت :  ما برای حضور مسئولان بویژه آقای فرماندار قائمشهر که نماینده عالی دولت و ریاست شورای ورزشی این شهرستان را نیز عهده دارهستند هم کتبی دعوتنامه ارسال کردیم ،هم شفاها اعلام کردیم ، هم تماس گرفتیم وهرکس که بگوید بما نگفتید و ما اطلاع نداشتیم اصلا پذیرفتنی نیست و حتما پیرامون این مهم پیگیری خواهیم کرد .

گرارش تصویری از اولین جله هم اندیشی روسای ورزش شهرستان قائم شهر

 

شماره تماس,  وتلگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید