نساجی قائم شهر؛ درمقابل مس رفسنجان هتریک کرد+عکاس:عباس ناساری

0

نساجی قائم شهر؛

درمقابل مس رفسنجان هتریک کرد

نساجی قائم شهر ۳ – مس رفسنجان یک

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : عصر روز چهارشنبه ( ۱۰/۸/۱۳۹۶)از سری مسابقات فوتبال لیگ سراسری دسته اول باشگاههای  کشور ،  تیم مس رفسنجان دراستادیوم شهیدوطنی قائم شهر درهوائی نیمه بارانی با حضور خیل عظیم تماشاگران قائمشهری و مازندرانی مقابل تیم  نساجی بمیدان رفت .

شاگردان مهدی پاشازاده سرمربی نساجی که دردیدارقبلی محروم ازهمراهی تیم خود بود دراین دیدار با آمادگی کامل و مصمم به میدان رفتند تا دل مشتاقان همیشه حاضر سکونشینان خود را با کسب پیروزی پرگل شادنمایند .

نیمه اول :

در این نیمه همانطور که انتظار می رفت  تماشاگران مشتاق قائمشهری که  تشنه گل بودند، ازسوی یاران تیم محبوبشان گلهای خوش رنگ وخوشبو تقدیمشان شد و متاسفانه در واپسین لحظات این نیمه دروازه نساجی با گلی که مسی ها به ثمررساندند گشوده شدتا کار مهدی پاشازاده در نیمه دوم سخت شود .

گل اول نساجی :

شاگردان پاشازاده که بیشتر از مربی ، بیشتر از تماشاگران ،  بیشتر از خبرنگاران و ورزشی نویسان حاضر در استادیوم که ازسوی نماینده فدراسیون ممنوع از فیلمبرداری شده بودند وحتی بیشتر از مالکان و کادرفنی تیم ، با تمام قوا و توان خود  با کارهای گروهی وبعضا فردی امان شاگردان علی سامره  سرمربی امان یاران تیم مس رفسنجان را بریدند و با درخشش بسیار دیدنی مجتبی روشنگر( سنگربان ) ومردان خط دفاعی  ، مردان میانی و خط حمله در طول این نیمه ۲ گل زیبا و شادی آفرین تقدیم تماشاگران خوش ذوق خود نمودند .

رحمان عباد زاده با شماره  ۱۶  توانست دردقیقه ۱۶ دروازه مس رفسنجان را بگشاید تا نفس گرم تماشاگران سکو نشین با شعارها وتشویقهای بی امان خود فضای ورزشگاه را عطرآگین کنند .

گل دوم نساجی :

اینکه گفتن خواستن توانستن است حرف بگزافی نیست و یاران نساجی در این دیدار ثابت کردند که واقعا خواستن توانستن هست . لذا براساس این مهم مردان غیور نساجی مجددا برای دستیابی به گل به آب وآتش زدند وموفق شدند در دقیقه  ۴۲ درنیمه اول توسط  مجتبی  بیژن با شماره پیراهن ۴  که از قلب خط دفاع نساجی با کمک و پشتیبانی یاران خود  به قلب مدافعان تیم حریف یورش برد موفق به فتح سنگر لرزان رفسنجانی ها شد ودومین گل تیم نساجی را به تور مسی ها دوخت تا تماشاگران قائمشهری رایحه دل انگیز و  با طراوت  پیروزی را  در این دیدار حس کنند .

تنها گل مس رفسنجان :

ساعت ،  لحظات پایانی بازی را درنیمه اول نشان می داد که شاگردان علی سامره سرمربی تیم مس رفسنجان در ۲ دقیقه وقت اضافه  این نیمه درپی یک حمله غافلگیرانه توانستند توسط حامد محمودی با شماره ۸۸  تنها گل  مسی ها را به تور دروازه نساجی بچسباند .

 

نیمه دوم :  

یاران نساجی درنیمه دوم که معروف به نیمه مربیان است  به دستورات سرمربی جوان ، هوشیار وخوش فکر خود گوش جان سپردند و در میانه میدان کاملا دستورات پاشازاده را به مورد اجرا گذاشتند که حاصل این فرمان برداری یک گل زیبای دیگربودکه از آن تیم نساجی قائم شهر شد گل زیبا ، خوشرنگ و خوشبوئی که درون دروازه سعید ابراهیم پور سنگربان قائمشهری تیم مس رفسنجان جای گرفت تا خیال بچه های نساجی از کسب هرسه امتیاز این دیدار تقریبا راحت شود .

گل سوم نساجی :

در دقیقه ۷۲ که یاران مس رفسنجان امیدشان به برد و حتی تساوی را ازدست داده بودند توسط مجتبی محبوب مجاز با شماره پیراهن ۹۹  در شلوغی جلوی دروازه با ضربه تمام کننده خود آخرین نفسهای تیم حریف را در گلو خفه کنند تا دستورات میان دونیمه مهدی پاشازاده به درستی  انجام شده باشد ودرنهایت تماشاگران فهیم وفوتبال بلد قائم شهر ومردم مازندران شادمان از نتیجه این دیدار شوند .

درحاشیه بازی :   

اتاق شیشه ای یا همان (وی – آی – پی)  


همانطور که در تصاویر پشت اطاق شیشه ای یا همان باصطلاح ( وی ای –  پی) چهره افراد شاخصی چون حسین مسگر ساروی (کاپیتان سابق تیم ملی ومربی نساجی) ،  اسماعیل اسماعیلی (بازیکن ومربی سابق نساجی) ، میثم بائو بازیکن سابق نساجی واستقلال تهران ، مجمدنصیرمتانی (عضو محجوب ودوست داشتی شورای شهر قائمشهر) و چند پیشکسوت  ارزنده قائم شهر دیده می شوند…

 

سرهنگ رحیمی پیشکسوت ورزشی که از نظرها پنهان مانده است

(

اما دراین دیدار زیبا ودیدنی که در هوائی تقریبا نیمه بارانی برگزار می شد چهره یک شخصیت ورزشی دراصل طرفدار واقعی ورزش  یعنی سرهنگ بازنشسته  بنام آقای رحیمی (بشرح تصاویرفوق) که عناوین زیادی در ورزش این شهرستان ومازندران داشت از توجه مسئولان باشگاه نساجی مازندران ، هیات فوتبال و اداره ورزش این شهرستان دورمانده است نه  فقط در این دیدار که در طول سالهای متمادی گذشته  چنین بوده است !!!

 واقعا این یعنی چی ؟ کسی که عنوان دار پست ریاست هیاتهائی چون ،

  1. رئیس هیات دوچرخه سواری قائم شهر

  2. رئیس هیات وزنه برداری قائم شهر

  3. رئیس هیات کشتی قائم شهر

  4. رئیس هیات بوکس قائم شهر

  5. عضو هیات مدیره فوتبال نفت قائم شهر

و دوستدار وعاشق نساجی قائم شهربود وهست،  همچنان از دید مسئولان ورزشی قائم شهر ونساجی پنهان مانده است .

البته سرهنگ رحیمی گفت : من افتخار می کنم که در جمع تماشاگرانی که در تمام شرایط برای سربلندی تیم نساجی در سرما وگرما و هرشرایط جوی از جان ودل در خدمت تیم محبوب شهرمان یعنی نساجی همیشه سربلند وقهرمان در هرکجای ایران حاضرند ، در سکوها  ودرجوارشان می نشینم و در شادی وغمهایشان شریک هستم . .

آقایان مسئول ؛  ادای مطالب فوق  صرفا بخاطر دفاع از یک پیشکسوت که دارای عناوین وپستهای ریز ودرشت در ورزش قائم شهر نبود،  بلکه صرفا بخاطر توجه به پیشکسوتان ورزشی که سالیان متمادی در خدمت ورزش شهرشان بودند می باشد نه چیز دیگر ..

گزارش تصویری دیدار تیمهای نساجی قائم شهر و مس رفسنجان ..

 

شماره تماس,  وتلگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید