اینبار ؛ خنکدار رفت ، معین پور آمد / معارفه شهردار جدید قائم شهر دکتر بهمن معین پور در جمع همکاران شهرداری قائم شهر

0

اینبار؛

خنکدار رفت ، معین پور آمد

معارفه شهردار جدید قائم شهر

دکتر بهمن معین پور

در جمع همکاران شهرداری قائم شهر

خانه خبرمازندران(عباس ناساری) : در آغازین ساعت کاری روز چهارشنبه مورخ ۱۳ دی ماه سال جاری، مراسم معارفه دکتر معین پور شهردار جدید قائم شهر در جمع همکاران شهرداری قائم شهر صورت گرفت.

این جلسه در جمع رئیس و اعضای شورای اسلامی قائم شهر، سرپرست شهرداری، معاونین ، مدیران و پرسنل شهرداری قائم شهر و دردفتر کار شهردار تشکیل شد.

در ابتدا مهندس حسین زاده ریاست شورای اسلامی قائم شهر از زحمات مهندس خنکدار سرپرست شهرداری قائم شهر، مدیران و پرسنل شهرداری در مدت  ۴ ماه تقدیر و تشکر کردند.

وی در ادامه بیان داشتند شورای پنجم طی برگزاری جلسات متعدد برای انتخاب شهردار، بین تمام گزینه ها اصلح ترین گزینه را برای تصدی گری حکم شهرداری انتخاب نموده و روز گذشته دکتر معین پور، حکم شهرداری قائم شهر را از مهندس افشانی معاون وزیر کشور دریافت نمودند.

رئیس شورای اسلامی شهر در خاتمه از دکتر معین پور خواستند تا تمامی توان خود را در این عرصه بگذارند و از توان و نیروی پرسنل شهرداری جهت پیشبرد اهداف سازمان شهرداری استفاده نمایند و ابراز داشتند که امیدواریم در ادامه مسیر شاهد شهری باشیم که رضایت شهروندان را به دنبال داشته باشد.

در ادامه جلسه یکایک اعضای شورا  ضمن تبریک به دکتر معین پور به بیان دیدگاه های خود پرداختند و اظهار داشتند که همه باید همچون سربازی در خدمت نظام و مردم باشیم و پشت به پشت هم قرار گیریم تا شاهد پیشرفت و تعالی شهر خود باشیم.

در ادامه مهندس خنکدار سرپرست شهرداری قائم شهر، ضمن عرض تبریک به شهردار قائم شهر، از زحمات پرسنل شهرداری در مدت زمان تصدی گریشان در سمت سرپرستی قدردانی نمود و اظهار داشت همکاران شهرداری تمام تلاش خود را همچون گذشته جهت جلب رضایت شهروندان بکار خواهند بست.

وی در خاتمه از اعتماد شورای پنجم به ایشان تقدیر و تشکر نمودند.

دکتر معین پور شهردار قائم شهر، بخاطر حضور در جمع پرسنل شهرداری ابراز خرسندی نمودند و از اعضای شورای اسلامی قائم شهر به سبب انتخاب ایشان به عنوان شهردار قائم شهر قدردانی نمودند و اعلام داشتند باید در همه حال عملگرا باشیم و برای رفاه حال شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نکنیم .

وی اظهار داشت: شهرداری در بسیاری از حوزه های شهری ورود پیدا می کند و به عنوان یکی از پیچیده ترین سازمان ها محسوب میشود زیرا از زمان تولد تا مرگ در قبال شهروندان مسئول می باشد.

شهردارجدیدخاطرنشان کرد : این سمت ها و پست ها ماندگار نیستند اینکه به چه میزان اثر بخش و اثر گذار باشیم مهم است و در این امر بر ۳ اصل معتقدیم که شامل :

 ۱- انضباط اخلاقی

 ۲-انضباط اداری

 ۳- انضباط مالی

که این ۳ اصل بسیار مهم می باشد و باید سرلوحه کارمان قرار گیرد.

وی در خاتمه اولیت اصلی خود را به اتمام رسیدن پروژه تقاطع غیر هم سطح جانبازان عنوان کرد و اظهار داشت امیدواریم که خدمات شهرداران گذشته را با کیفت هرچه بهترو بیشتر انجام دهیم تا آسایش و آرامش را برای شهرندان به ارمغان بیاوریم.

در خاتمه مراسم از زحمات مهندس خنکدار سرپرست شهرداری قائم شهر با اهدا لوح و هدیه تقدیر و تشکر به عمل آمد.

مراسم تودیع ومعارفه متعاقبا اعلام خواهد شد

 

شماره تماس,  وتلگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید