استاندار مازندران، در جلسه شوراي اداري شهرستان چالوس؛ تمامي حركات دشمنان با حضور آگاهانه مردم در صحنه ناكام مانده است / سلامت اداري از جمله خدمات ارزشمند دولت تدبير و اميد است

0

استاندار مازندران، در جلسه شوراي اداري شهرستان چالوس؛

تمامی حركات دشمنان با حضور آگاهانه مردم در صحنه ناكام مانده است 

سلامت اداری از جمله خدمات ارزشمند دولت تدبير و اميد است

رييس شوراي اداري استان در اين جلسه ياد آور شد: تمام حركات دشمنان بويژه در روزهاي اخير با حضور هوشمندانه و آگاهانه مردم در صحنه ناكام مانده است / دولت تدبير و اميد، اقدامات ارزشمندي را براي تحقق سلامت اداري انجام داده است.

خانه خبرمازندران (عباس ناساری) : به گزارش روابط عمومي استانداري، محمد اسلامي، استاندار مازندارن در جلسه شوراي اداري شهرستان چالوس با اشاره به اين كه دشمنان نظام از همه تريبون ها و ظرفيت ها بر عليه كشور ما استفاده مي كنند، گفت: همه كشورها براي قدرت آفريني در جهت تامين منافع و امنيت ملي خود عمق راهبردي دارند، اگر عمق راهبردي امريكا، اسراييل و كشورهاي حاشيه خليج فارس هستند، عمق راهبردي نظام جمهوري اسلامي، صرف نظر از مسايل ايماني و اعتقادي، فلسطين است و اين مساله اي است كه مردم ما، قانون اساسي و امام راحل آن را تعيين كرده اند و همه دولت ها و فعالان از همه سلايق سياسي از آن پيروي نموده اند و همين، عامل پيروزي و موفقيت ما در منطقه و فضاي بين الملل است.

استاندار با بيان اين كه استراتژي امريكايي ها اين است كه چه با ديپلماسي و چه با زور منافع ملي خود را حفاظت كنند، گفت: پيروزي انقلاب اسلامي در ايران كه با تقديم شهداي گرانقدري به دست آمد، پايان بخش زورگويي ها و زياده خواهي هاي استكبار امريكا در كشور ما بود، اگر چه امريكا با هزينه هاي گزاف براي ساقط كردن انقلاب و جمهوري اسلامي تلاش نموده ليكن تمام حركات آنان بويژه در روزهاي اخير با حضور هوشمندانه و آگاهانه مردم در صحنه ناكام مانده است كه بايد از درك و اقدام مردم مازندران، نخبگان و همه نيروهاي عمل كننده قدرداني نمايم.

اسلامي با بيان اين كه هيچ دستگاه و مسئولي حق ندارد كار مردم را به امروز و فردا موكول كند و هر مسئولي كه كار مردم را بهنگام رسيدگي ننمايد مورد مواخذه قاطع قرار خواهد گرفت، تصريح كرد: همه بايد خالصانه و صادقانه براي حل مشكلات مردم تلاش كنند و دستگاه ها با مشاركت مردم و مقدورات خود پاسخگوي نيازهاي مردم باشند و اين مهم نيازمند حركت جهادي است.

وي با اشاره به اين كه كساني كه نارضايتي براي مردم درست مي كنند، كساني كه عليه دولت حرف مي زنند، آب به آسياب دشمن مي ريزند، افزود: بايد به دولت كمك كرد، دولت و ملت يكپارچه اند، اين دولت برخاسته از مردم است، راي مردم، دولت را بر سر كار مي آورد، بايد مردم را با ارايه خدمات روزافزون اميدوار تر نمود.

 مقام عالي دولت در مازندران، با بيان اين كه بنياد مسكن استان تعهد نموده كه در طرح هاي هادي روستايي بازبيني نمايد، اظهار داشت: بايد بتوانيم حوائج روستاييان را بدون اين كه زمين هاي ارزشمند را از دست بدهيم، برطرف نماييم.

استاندار با اشاره به اين كه روستاهاي استان بايد تقويت شوند، ابراز داشت: تسهيلات ارزان قيمت در جهت توسعه روستاها و تثبيت جمعيت روستايي است.

اسلامي، با اشاره به اين كه از شهرك هاي صنعتي خواستيم كه ضمن بازديد مورد به مورد، گزارش دقيقي از وضعيت واحدهاي توليدي و صنعتي استان ارايه نمايند، گفت: سرمايه گذار واقعي كسي است كه با خود منابع بهمراه بياورد و در صورت لزوم دولت از او حمايت كند و در تلاشيم تا موانع واحدهاي فعال و موثر را رفع كنيم.

رييس شوراي اداري استان با اشاره به اين كه مردم و مسئولان استان بايد با هم متعهد شوند كه معضل پسماند و فاضلاب را رفع و حل نمايند، ياد آور شد: در پي آنيم تا با استقرار سپتاژ، فاضلاب ها در اين مخازن تخليه شود تا فاضلاب ها وارد رودخانه ها و زمين ها نشود و طرح تفكيك زباله از مبدا را در استان آغاز كرده ايم و اميدواريم براي هميشه اين دغدغه ها خاتمه يابد.

استاندار با بيان اين كه چالوس پيشاني استان است و بايد از مبلمان زيبايي برخوردار باشد، تصريح نمود: زيباسازي محيطي، پاكسازي محيطي و ايجاد جاذبه براي اقامت گردشگر در چالوس در دستور كار جدي قرار گيرد.

وي با بيان اين كه فقر، آسيب هاي اجتماعي را در پي دارد و دولت عزم جدي براي فقر زدايي و توانمند سازي قشر محروم جامعه دارد، تاكيد كرد: مراقبت شود اين تسهيلات بدرستي براي توانمند سازي افراد تحت پوشش در اختيار آنان قرار گيرد و در زمينه كسب و كارهاي نوين از محل آي تي براي حل مشكل اشتغال دانش آموختگان استان اهتمام شود.

اسلامي از ارايه تسهيلات براي توسعه بوم گردي و گردشگري از محل صندوق توسعه ملي از ديگر ظرفيت هاي اشتغال ياد كرد و افزود: بايد به جوانان كمك كرد تا در راه اندازي مشاغل خلاق و كسب و كارهاي آسان توفيق يابند.

استاندار مازندران، با بيان اين كه دولت، اقدامات ارزشمندي را براي تحقق سلامت اداري انجام داده است، گفت: سلامت اداري از جمله خدمات ارزشمند دولت تدبير و اميد است.

مقام عالي دولت در پايان بر ديدار و گفتگو با مردم و رسيدگي به امور آنان از سوي مسئولين تاكيد كرد

 

 

شماره تماس,  وتلگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

آدرس الکترونیکی :abbasnasari1947@gmail.com

نظر خود را بیان کنید