سری دوم جشن قهرمانی و صعودنساجی به لیگ برتر / همه ایران بدانند قائم شهر ، دیگر شهرخسته نیست+عکاس:عباس ناساری

0

 سری دوم جشن قهرمانی و صعود نساجی به لیگ برتر:

 +ویدئو قسمتی از جشن صعود به لیگ برتر

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : سرانجام مردم شریف مازندران بویژه قائم شهری های عزیز و عاشق فوتبال بعد از تحمل بیش از ۲۴ سال  انتظار، آغوش گرم خود را بسوی لیگ برترگشودند و چندین روزه که همچنان غرق شادی هستند و سر از پانمی شناسند.

هرگزفراموش نمی کنم ۳۵ سال پیش (اردیبهشت ۶۲ ) را ، سالی که ۱۳ نفر از عزیزان قائمشهری و مازندرانی بخاطر عشق وافربه فوتبال در راه قائم شهر به بندرترکمن جان شیرین خود را فدای فوتبال کردند .

خون این عزیزان که ریشه  درخت فوتبال قائم شهر را آبیاری کرده واکنون به درختی تنومند تبدیل گشته که حتی ۲۴ سال انتظار نتوانسته آنرا بخشکاند و همگان دیدند ودیدیم که سرانجام درخت کهن وتنومند فوتبال نساجی قائم شهر ببارنشست ومیوه ارزشمندی را برسر سفره گسترده خود به ارمغان آورده است تا شیرینی این میوه  گرانقدر وارزشمند نه تنها کام قائم شهری ها را شیرین کرده که کام همه مازندرانی ها وکل دوستدارانش در پهنه بزرگ جمهوری اسلامی ایران را نیز شیرین نموده است .

هرگزفراموش نخواهد شد تلاش لیدرهای متعصب و دوآتشه نساجی که همگام با سکونشینان فهیم وسینه چاک قائم شهرکه در هرشرایط تیم خود را تنها نگذاشتند و دراثنا نقاط کشور تیم محبوب خود را همراهی کردند تا ثمره عشق واقعی خود را که صعود به لیگ برتر باشگاههای ایران باشد ببینند و درنهایت قرمز پوشان نساجی با شایستگی تمام موفق شدند جواز ورود به لیگ برتر را بچنگ آورند.

 

ناجی نساجی ؛ آمدی خوب آمدی جانم به قربانت !

تصویرفوق متعلق به کسی است که با اخلاق و رفتار مودبانه و منطقی خود بهمراه تزریق وشارژ مالی بعنوان مالک اصلی باشگاه نساجی مازندران(قائم شهر) به انتظار ۲۴ ساله مردم عاشق نساجی بویژه تماشاگران و طرفداران سرسخت و دوآتشه تیم پایان داد وخط بطلان کشید … آری این مرد دلسور کسی نیست جز مهندس فرهاد صنیعی فر .. فردی که برای همیشه درتاریخ فوتبال قائم شهر ، مازندران و باشگاه فرهنگی ورزشی نساجی قائم شهر ثبت وضبط شد وهرگز فراموش نخواهد شد . درواقع باید گفت : ناجی نساجی ؛ آمدی خوب آمدی جانم به قربانت!

یک انتقاد …

 البته یک انتقاد نسبتا بزرگ براین مرد دلسوز  و دست اندر کاران وی  وارد است که آن بی توجهی به قشر زحمتکش و سنگرسازان بی سنگر یعنی عکاسان ، خبرنگاران ، نویسندگان اصحاب رسانه های دیداری ، شنیداری و نوشتاری  ومجازی بود که  حتی از یک جمله خسته نباشید خطاب به خبرنگاران دریغ شد.  امید است یادی از این قشر زحمت کش وکم توقع به عمل آید .

هستند کسانی که با توجه به کهولت سن وگاها بالای ۷۰ سال همچنان بعشق نساجی در هرشرایطی در زمین حاضر می شوند و انجام وظیفه می نمایند…

در نوبت بعدی ضمن پرداختن به این مهم به نکات قابل ذکر درارتباط با تیم نساجی  و حاشیه آن خواهیم پرداخت .

 

 جام لیگ یک وصعود به لیگ

برتر با زیبائی خیره کننده خود

چه دلبری می کند

اخبار صعودنساجی به لیگ برتر همچنان تا زمان شروع مسابقات فصل جدید لیگ برتر ادامه خواهد داشت و حالاحالاها  ویدئو ها و تصاویرگوناگون از این رویداد تاریخی در فوتبال قائم شهر و مازندران دراین رسانه نشر خواهد شد وازهمه چیز خواهیم گفت ، از همکاری های انجام شده و بی تفاوتی بعضی از مسئولان ، از تلاش همه جانبه خیلی ها و… خواهیم گفت …

سری دوم گزارش تصویری از جشن صعود …

 

ادامه خبر وتصاویر جشن صعود در سری سوم …

شماره تماس مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

آدرس الکترونیکی :abbasnasari1947@gmail.com

نظر خود را بیان کنید