بزودی دبیرخانه همایش عکس با موضوعیت (عام) درقائم شهر تاسیس خواهد شد

0

بزودی دبیرخانه همایش عکس با موضوعیت (عام)

درقائم شهر تاسیس خواهد شد

+ ویدئو مصاحبه رئیس اداره فرهنگ ارشاداسلامی قائم شهر

 

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : شهرستان قائم شهر با برخورداری ازسابقه فرهنگی وهنری از حضور پیشکسوتان بزرگ درعرصه هنر با پیشینه ۶۰ – ۷۰ ساله از قبل از انقلاب تا کنون به خود می بالد که از اساتید ارزشمند با بلوغ فکری بالا واستعداد درخشان  دراین سرزمین کهن پهناور برخورداراست .

هنرعکاسی وعکسبرداری آتلیه ای به سبک قدیم (نوستالوژیک) با توجه به حضورسبز اساتید این عرصه که خود ، ازپایه گذاران عکاسی درمازندران بودند وتوانستند شاگردانی توانمند به جامعه هنرعصرحاضر تحویل دهند باعث مسرت است .

لذا بر این اساس جامعه عکاسان شهرستان قائم شهر با همکاری خوب مدیریت آقای علوی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی و شورای اسلامی شهرقائم شهر  و آقای رضا هاشمی برآن شدند تا دبیرخانه همایش عکاسی با موضوعیت (عام) درزمینه های هنری ، ورزشی ، خبری و اجتماعی با محوریت این شهرستان دراستان مازندران تاسیس گردد .

اشاره می گردد هدف اصلی دبیرخانه همایش عکس قائم شهر، برگزاری همایش و تجلیل از پیشکسوتان و همچنین فراخوان مسابقات عکاسی و ایجاد نمایشگاه عکس و ایضا تجلیل از چهره های شاخص عکاسی در سطح شهرستان ومازندران است که همزمان با روز جهانی عکاسی و بنا به اظهار آقای علوی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی  قائم شهردر تاریخ ۱۹ آگوست مصادف با ۲۸ مرداد  ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.

گزارش تصویری از اولین نشست تشکیل دبیرخانه همایش عکاسی قائم شهر

شماره تماس مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

آدرس الکترونیکی :abbasnasari1947@gmail.com

نظر خود را بیان کنید