قابل توجه استاندار واهالی ورزش مازندران / خبرنگاران پیشکسوت بخوانند و جوانترها درس عبرت بگیرند

0

قابل توجه استاندار واهالی ورزش مازندران

خبرنگاران پیشکسوت بخوانند و جوانترها درس عبرت بگیرند

نساجی قائم شهر یک –  پارس جنوبی جم یک

دومین دیدارخانگی نساجی پایان گرفت اما !!

اما خیلی از مشکلات همچنان باقی است

عباس زاده سرت را بالا بگیر دنیا به آخرنرسیده … هنوز خیلی مانده تا پایان راه …

قرارمان یادت نره : تلاش جانانه تیم نساجی بهمراه جان فشانی تماشاگران آتشین قائم شهری ( می جنگیم )..

خانه خبرمازندران– عباس ناساری :  نساجی مازندران در سومین دیدار لیگ در خانه مقابل تیم پرقدرت پارس جنوبی جم با تساوی ۱- ۱ بکارخود پایان داد وسهم محمد عباس زاده یک گل بود که از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید .

نساجی امروز نساجی دیروز نیست ، نساجی امروز نیازبه زمان دارد .. باید به این تیم متحول شده فرصت داد تا روز بروز آبدیده تر شود . من این نساجی را باوردارم و میدانم روزهای خوش در پیش است  . فقط تحمل داشته باشید وبه آقای جوادنکونام فرصت دهید تا این تیم را شکوفا کند .

مردم و تماشاگران ما در کل ایران همتا ندارند ..ما صاحب متعصب ترین و باغیرت ترین تماشاگر هستیم وباید بخودببالیم که دارای چنین سرمایه گران بها در سکوههای ورزشگاه شهید وطنی وهمه ایران هستیم.

 

هرگز قصدنداریم زحمات کسانی که با تمام وجود پای کار بودند را نفی کنیم چرا که میدانیم آنها عاشق نساجی بودند و حتما خواهند بود.

نمونه اش را در عکس زیر مشاهده می کنید که تا پاسی از شب دغدغه و دل نگرانی پیشرفت بازسازی ورزشگاه بودند…

گفته بودند که ورزشگاه برای بازی اول که ما میزبان بودیم برای بازی آماده خواهد شد و اتفاقا با تلاش پیمانکاران و پیگیری مسئولان دلسوز استانی ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر بازی اول را میزبانی کرد .

گفته بودند که خیلی از نواقصات برای چند روز بعداز بازی اول مرتفع خواهد شد و برای میزبانی دومین دیدارخانگی تماشاگران قائم شهری و تیم محبوب نساجی مشکلی نخواهند داشت !

 

جایگاه نیمه کاره خبرنگاران به اشغال تماشاگران مشتاق درآمد

 

گفته بودند جایگاه خبرنگاران ، این قشر زحمتکش و بی توقع عرصه رسانه که خواسته ای جزسربلندی نساجی قائم شهر درسرندارند در ضلع شمالی سمت چپ vip آماده حضور قدم هایشان خواهد شد تا درجهت تعالی وسرافرازی تیم محبوب قلبهای عاشق یعنی تیم نساجی قلم فرسائی کنند ! ولی عکس زیر چیزدیگری می گوید و همه  بودند جز خبرنگار …

فتاحی  رئیس سازمان لیگ گفت  :

اگر رختکن تیمها آماده نشود ورزشگاه شهیدوطنی میزبان نخواهدبود

گفته بودند که رختکن تیم های میزبان ومیهمان در دومین دیدارخانگی آماده بهره برداری خواهد شد ! ولی گویا چنین نخواهد شد

عکس زیر مکانی را نشان می دهد که درآن  رختکن ورزشگاه باید ساخته شود …

گفته بودند

که سکوی ظلع شرقی ورزشگاه آماده خواهد شد که خوشبختانه شد . خدا را شکر …

گفته بودند

که تابلو اسکوربرد ورزشگاه درست می شود که خوشبختانه دردومین دیدارخانگی درست شد خدا را شکر…

البته فرشید قدیمی رئیس ورزش قائم شهر درپاسخ دادن به این سئوال کوچک اظهارداشت وقت ندارم !!! 

آقای قدیمی یا قدمی ؛ وقتی که برای پاسخ دادن به یک سئوال به این کوچکی وساده درمی مانید چگونه به سئوالات بزرگ بعدی ما پاسخ خواهید داد ؟

 

هیات فوتبال مازندران دیگر خانه مهندس بهروان شده است !!

آقای مهندس غلامرضا بهروان رئیس سابق لیگ برتر کشور و رئیس دیرینه هیات فوتبال مازندران  ؛ شما خیلی برای فوتبال کشور ومازندران تلاش کردید و این مهم برکسی پوشیده نیست ولی آیا فکرنمی کنید که کمی  مثل بنده حقیر پیر شده باشید وباید میدان را برای جوان ترها خالی کنید و تجربیات خود را دراختیارشان قراردهید ؟

آقای بهروان اگر من پیرمرد جوان هستم پس حتما شما هم جوان هستی ودیگه هرگز جائی برای جوان ترها وجود ندارد ، واگر جوان پیرنما هستی و با کوله باری از تجربه می خواهی به فوتبال مازندران خدمت کنی ، چگونه نتوانستی ازعهده  تهیه یک یا چند کاور یکدست برای ورود عکاسان و بعضا خبرنگاران  پرتلاش قائم شهری و دیگرشهرهای مازندران منجمله بنده حقیر به داخل زمین تهیه کنید تا با کنش های جانبی مواجه نشوید ونشویم ؟

آقای رئیس هیات فوتبال مازندران ؛  گفته بودی که یک جوان ۱۶ ساله بعنوان خبرنگارآمده بود داخل زمین وشما می خواستید مانع شوید ولی چون تماشاگران نظاره گر عمل شما بودند از ترس آنها مانع ورود این جوان ۱۶ ساله نشدید که صد البته کار پسندیده ای کردی ولی چگونه برای خبرنگار پیشکسوتی که بیش از۵۰ سال در عرصه خبر و رسانه بویژه ورزش علی الخصوص فوتبال خاک خورده بود وموی خود را در استادیوم های مختلف مازندران وکشور سفید کرد ه نتوانستی یک کاور تهیه کنی ؟

 

رئیس هیات فوتبال مازندران :

 دیرآمدی و از کاور برای ورود به زمین خبری نیست چون تمام شد !!

آقا غلامرضا شما درحضور دیگران بمن گفته بودی ، آقای ناساری شما دیرآمدی و کاورها تمام شد !

آقای بهروان مگه قراربود آش خیرکنید که بدلیل دیرآمدنم کاسه آش نصیبم نشده است( برای اطلاع  عرض می شود ،من نیم ساعت مانده به آغاز مسابقه وارد استادیوم شده بودم).

آقای مهندس بهروان من با توجه به دارابودن بیش از ۷۱ سال سن و بیماری ،  وبیش از ۵۰ سال سابقه تلاش در حرفه شریف خبرنگاری هرگزنیازی به سفسطه بازی ندارم تا امثال شما بمن پیرمرد ترحم کنید تا برای تیم محبوب شهرم و بهتربگویم (عشقم یعنی نساجی) خدمت کنم . عاشق باید عاشقی کند نه گدائی وترحم دیگران ،  ولی هرگزبا بی تدبیری موافق نیستم وشما با ضعف مدیریت در پست ریاست هیات فوتبال مازندران  در این مهم  خوب عمل نکردید وموجبات عدم حضور بموقع بنده حقیر به داخل زمین شدید.

واقعا شما داخل زمین چکاره بودید همه کاره زمین که خلیفه سلطانی بود؟!!

آقایانی که خودتان را مسئول ودلسوز فوتبال مازندران وقائم شهر میدونید  وبنده به تلاشتان در سنه های گذشته احترام قائلم ؛ این روزها حضورشما درداخل زمین به چه دردی می خوره ؟ جز اینکه به سیاهی لشکرزمین اضافه شوید ؟ نه واقعا به چه دردمی خورید به ما بفرمائید تا ما هم بدانیم . همه کاره زمین بازی که خلیفه سلطانی بود شما چکاره بودید فقط بلد بودید جلوی ورود  یک جوان ۱۶ ساله را که بعنوان خبرنگار ازشما کارت ورود زمین بازی و کاور گرفته بود را بگیرید؟ حتی جرات سوال واعتراض از نماینده لیگ را هم نداشتید …

 

یادم نمیره که درسالهای ۵۸ و ۵۹ بعد از پیروزی انقلاب ۳ سال درجا زدم تا کارت خبرنگاری گرفتم ولی حالا ….

یادم نمیره که درسالهای ۵۸ و۵۹ بعد از پیروزی انقلاب بنده حقیر برای دریافت کارت خبرنگاری از روزنامه اطلاعات ودنیای ورزش و بعضا ابرار ورزشی سه سال تمام(بیش از هزار روز)  نوشتم وعکس گرفتم تا بنده را لایق دریافت کارت خبرنگاری بدانند. ولی امروزه یکشبه یک جوان ۱۶ ساله وشاید هم جوانتراز این ها صاحب کارت خبرنگاری وعکاسی می شوند .. چقدر راحت شد کاش ما هم در این زمان متولد می شدیم تا برای ورود به استادیوم و دریافت کارت خبرنگاری دچار چالش نمی شدیم …

مهندس جان من نیم ساعت زودتر از آغاز مسابقه به ورزشگاه آمدم ، شما انتظاردارید ساعتها پشت درب استادیوم و  یا داخل زمین باشم که چی بشه ؟ که تو ویا دوستانتان بخواهند برای من کاور تهیه کنند ؟ واقعا فکرمی کنی این پاسخ از سوی شما که سالیان دراز در ورزش فوتبال بودید برازنده اتان بود ؟ که بگوئید می بایستی زودتر می آمدی مگر تعداد خبرنگاران و یا عکاسانی که باید با کارت مخصوصی که تهیه کرده بودید و تحویل خبرنگاران داده بودید را نمی دانستید ؟ نکنه که بی اطلاع بودی آقای رئیس هیات ؟ حتما اینطور بوده وشما بی اطلاع بودید که یک جوان ۱۶ ساله با داشتن کارت ورود به زمین و کاور همرنگ وارد زمین می شود ولی من پیرمرد باید از هفت خان رستم رد شوم .

 

یکی ازماموران محترم نیروی انتظامی درنهایت ادب وتواضع گفت ، بمن دستوردادند که باید خبرنگاران با کاور یکرنگ وارد زمین شوند واتفاقا چند دقیقه بعد مسئول برگزاری بازی جناب آقای سیدجواد خلیفه سلطانی   گفت ،  لطفا با کاور همرنگ وارد شوید وکاورشما همرنگ نیست ومن هم با کمال میل وادب پذیرفتم ، چون داشت قانون را اجرا می کرد !!! ومن هم نابع قانون هستم ، ولی بعدا دیده شد که  با کاورهای هفت رنگ داخل زمین جولان می دهند . عکسهای زیر گویای بارز برادعای ماست ، این یعنی حرفهای  قانونی آقای سلطانی  هم چندان قانونی نبوده است .

به تصاویر زیر خوب دقت کنید آیا کاورها همرنگ هستند یا هفت رنگ ؟!!

گویا چشمان آقای سلطانی  مسئول برگزاری مسابقه رنگها را خوب تشخیص نمی دهد و جالب اینجاست که آقای بهروان وخلردی ودرویشی هم دیدند وچیزی نگفتند واعتراضی نکردند، خداییش هم چیزی نمی توستند بگن یعنی توان وجرائتش را نداشتند…

به آقای درویشی رئیس هیات فوتبال قائم شهرکه درزمین بودند ، به آقای خلردی نماینده هیات فوتبال مازندران که درزمین بودند و به … مراجعه کردم که گفتند بما مربوط نیست ولی بخاطر شما پیگیری می کنیم، ولی گویا حرفهایشان حرف نبود چون هیچ خبری نشد وکسی بحرفشان توجه نکرد.

 

آقای بهروان بعداز این همه کش وقوس سرانجام بشما مراجعه کردم وشدیدا شما را مورد انتقاد قراردادم واز بی تدبیری شما در این زمینه گفتم ،شما گفتید باید سازمان لیگ کاور می داد ! گفتم دوره شماهم این جوری بود ، پاسخی ندادی وبعد گفتی آقای درویشی رئیس هیات فوتبال قائم شهر چندتا کاور خرید وبه خبرنگاران داد !!

آقای بهروان ، درویشی رئیس هیات قائم شهر کاورها را به کدام خبرنگار داد ؟ مگر لیست خبرنگاران را شما که رئیس هیات مازندران بودید وآقای درویشی که رئیس هیات قائم شهربود ندارید ؟ که بنده با کلمه عجیب وغریب شما یعنی کلمه (تاخیر) ازنعمت  کاور محروم شدم !!

آقای بهروان پس چه شد که نتوانستی تا ۱۵ دقیقه بعد از آغاز بازی (یعنی  در مدت ۴۵ دقیقه) یک کاور همرنگ تهیه کنید ، این یعنی چی ؟ البته یکی ازدوستان جوان بنده که این بی مهری را دید سخت به تکاپو افتاد تا سرانجام یک کاور برام پیدا کرد …

جالب اینجاست که بهروان هم خوشحال شد انگار ضعف مدیریت خودش را در این مورد برطرف شده دید .

کارت عابربانک از خبرنگار عکاس  درقبال کاور گرو گرفته شد تا درپایان بازی پس بگیرند (بشرح ویدیو زیر)

 

آقای سیدجواد خلیفه سلطانی مسوول برگزاری مسابقه دراین دیدار گفت : هیچکس با کاور غیر همرنگ اجازه ورود به داخل زمین را تدارد ،

ولی عکسهائی که من در زمین ازکاورهای غیر همرنگ  ودرواقع رنگارنگ  ثبت کردم چیز دیگری را ثابت می کند ، شاید چون من پیرمرد بودم وتوان جروبحث با نماینده لیگ را نداشتم  ایشان با من خیلی قانونی رفتارکردند، و شایدتوان مقاومت وجر وبحث با جوان ترها را نداشت و غیرقانونی برخورد کرد واجازه ورود به جوان ترها را داد ، عکسهای زیر گویای بارز بر ادعای بنده حقیر است .

 

 شنیدید که میگویند دست ازپا درازتر برگشته ؟ حالا این آقایون  می خواهند پاازدست درازتر برگردند …به عکس زیر نگاه کنید ..

 فقط دربازی مقابل ذوب آهن ، دیوارنشینان ظلع غربی ورزشگاه وطنی متخلف بودند …

دردیدارنساجی مقابل ذوب آهن اصفهان نماینده لیگ به چندنفر که روی دیوار منزلشون  نشسته و مشغول خوردن هندوانه و تخمه شکستن و دیدن بازی بودند گیر داد و بازی را که بنفع نساجی تداوم داشت تعطیل کرد  ونتیجه اش گلی بود که بعد شروع مجدد بازی به سود ذوب آهن درون دروازه نساجی جای گرفت و گیردادن نماینده لیگ تا پایان بازی به آین آقایان قطع شد .. ولی بازی مقابل پارس جنوبی جم هم همین آقایان روی دیوار منزلشون شاهدبازی تیم محبوبشان بودند و آب ازآب تکان نخورد .. فرق این دونوع برخورد درچه چیزی بود؟  خدا عالم است … به عکس های زیربا دقت نگاه کنید…

بازی قبلی مقابل ذوب آهن ..

بازی فعلی مقابل پارس جنوبی جم …

آقایان مسئول به هوش باشید

آقایان مسئول ؛ که خیلی تلاش کردید همه چی خوب پیش بره تا لطمه ای به برگزاری دیدارهای خانگی نساجی حادث نشه ، ولی متاسفانه آقای فتاحی مسئول سازمان لیگ برتر کشور قبل از انجام  بازی نساجی با پارس جنوبی جم گفت : اگر رختکن ورزشگاه شهید وطنی برای دیدارخانگی بعد آماده نشود ورزشگاه شهید وطنی میزبان نخواهدبود ، آیا به این مهم توجه کردید ؟ واگر چنین شود یعنی تمام تلاشهای مسئولان دلسوز ازجمله آقای مهندس اسلامی استاندار ورزشدوست مازندران و حسین زادگان مدیر فعال وپیگیر پروژه ورزشگاه بهمراه تلاش شبانه روزی مهندس محمدی فرماندار قائم شهر همه وهمه یک شبه بباد خواهد رفت .

روند حرکتی آماده سازی ورزشگاه تا قبل از آغاز لیگ یعنی اولین دیدارخانگی نساجی بسیار عالی پیش می رفت ولی متاسفانه ازشواهد امر چنین پیداست که روند قبلی دیگر بر ورزشگاه شهید وطنی حاکم نیست !

واقعا چه عواملی سبب چنین روندی شده است ؟

آیا مسئولان خسته شدند ؟

آیا بی خیالی وباری بهرجهت دامن گیر روند سریع بازسازی ورزشگاه شهید وطنی شده است ؟

آیا پیمانکاران به امان خدا رها شده اند؟

آیا رفع مسئولیت ازسوی مسئولان ذیربط  ، دلایل تاخیر در بازسازی ورزشگاه شهید وطنی می باشد؟

آیا دستهای پنهان درکاراست که روند سریع و رو برشد بازسازی ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر به تاخیر بیافتد؟

بهرتقدیر آقایان به هوش باشید تا نساجی بعداز ۲۴ سال انتظار ، مجددا چوب بی توجهی وبی مهری را نخورد و روح درگذشتگان فوتبال قائم شهردر آرامش باشد ..

تشکرتماشاگران پارس جنوبی درجواب محبت و مهمان نوازی تماشاگران قائم شهری

 عشق من نساجی

با شادی نساجی متولدمی شوم

وبا غم نساجی می میرم

ویدئوی زیر را حتما نگاه کنید …

 

 

گزارش تصویری گوشه هائی از دیدارنساجی برابر پاس جنوبی جم در هفته سوم لیگ برتر ۹۷

 

شماره تماس,  وهاتگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

آدرس الکترونیکی :abbasnasari1947@gmail.com

 

 

 

نظر خود را بیان کنید