واکنش شدید درویشی رئیس هیات فوتبال قائم شهر مقابل حسین عمادی به دفاع از هیات فوتبال مازندران

0

 

 

ویدیوی اظهارات درویشی به دفاع از هیات فوتبال مازندران …

خانه خبرمازندران عباس ناساری: درپی اعتراض آقای عباس عمادی مسئول کمیته پیشکسوتان فوتبال قائم شهرکه اخیرا در منزل آقای جمشیدمظهری یکی ازپیشکسوتان فوتبال این شهرستان درحضور بزرگان دهه ۴۰ و ۶۰ فوتبال قائم شهر بیان شده بود ، آقای درویشی رئیس هیات فوتبال شهرستان گله مند بود وجوابیه ای را بشرح ویدئو پیوست اظهارداشت که بسمع ونظرتان خواهدرسید .

نکته مهم و قابل تامل تماس تلفنی ای بود که آقای درویشی با غلامرضابهروان درحضوربنده برقرارکرد و درمورد اعتراض آقای عمادی بگفتگو پرداخت که بنده حقیر عرض کردم سلامم را به ایشان (مهدس بهروان) انتقال دهند  ولی چون صحبت های درویشی و بهروان بالا گرفته بود درویشی فرمایش کرد آقای ناساری خودشان اینجا حضوردارند و درحال تهیه جوابیه بنده به دفاع از هیات فوتبال استان تهیه می کنند .

لذا در خاتمه مکالمه درویشی و بهروان تقاضا کردم تا از طریق گوشی موبایل آقای درویشی ، مجددا به بهروان  به دور ازکینه و بغض سلام عرض کنم واتفاقا در حضور حاضرین درجلسه  بعداز معرفی خودم  ، سه بار با صدای بلند خدمت بهروان سلام عرض کردم  که بی کینه بودن خودم را ثابت کنم ولی گویا مهندس بهروان رئیس هیات فوتبال مازندران بجهت انتشار اخبارحاشیه بازی نساجی مقابل پارس جنوبی جم از بنده حقیر که انعکاس دهنده بعضی ازاتفاقاتی که در داخل وییرون از زمین بازی رخ داده بود ، بعداز شنیدن صدایم ، گوئی  که هنوز بهروان از انعکاس اخبار تهیه شده توسط بنده حقیردر بازی مقابل پارس جنوبی دل چرکینه و از صحبت کردن با بنده طفره رفت و سریع گوشی خود را قطع کرد !!

شاید آقای بهروان با خود اندیشید که نکنه دوباره سوتی بده و کلمه ای شبیه (دیرآمدی و کاورها تمام شد و جوان ۱۶ ساله) ووو… را بیان کنه بهمین دلیل  از هم کلام شدن با بنده که خالصانه قصد ادب و احترام به ایشان که سالها برای فوتبال مازندران خدمت کرده بود را داشتم طفره رفت .  

جالب اینجاست  درویشی که اشاره کرده بود فطع گوشی از طرف بهروان عمدی نبود . بهمین دلیل درویشی مجددا با بهروان تماس برقرارکرد ولی متاسفانه بهروان حتی اشاره کوچکی هم  به قطع سهوی گوشی نکرد و نگفت هیچ عمدی از قطع کردن گوشی بهنگام صحبت با ناساری(خادم ورزش) درمیان نبود….!                             انشاالله که ما اشتباه کرده باشیم . ولی  مطمئنا خدا عالم است .

 

 

شماره تماس,  و هاتتگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

آدرس الکترونیکی :abbasnasari1947@gmail.com

نظر خود را بیان کنید