حسین زادگان، در جلسه شورای اقامه نمازاستان؛ نماز جماعت ادارات موجب افزایش مسولیت پذیری می شود

0

مجیدحسین زادگان، در جلسه شورای اقامه نمازاستان؛

نماز جماعت ادارات موجب افزایش مسولیت پذیری می شود

 

مجیدحسین زادگان ،معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازنداران، در این جلسه گفت: نماز جماعت در ادارات موجب وحدت، همدلی و افزایش مسولیت پذیری مسولین و کارکنان می شود. ‎

 

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : مجید حسین زادگان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازنداران، گفت: نماز جماعت در ادارات موجب وحدت، همدلی و افزایش مسولیت پذیری مسولین و کارکنان می شود.

احمد حسین زادگان در جلسه شورای اقامه نماز استان بر ترویج و تبلیغ نماز تاکید کرد و افزود: یکی از مهم ترین دستوراتی که در اسلام سفارش زیادی به آن شده نماز است و همه وظیفه داریم در ترویج فرهنگ نماز در جامعه تلاش کنیم.

وی برگزاری نماز جماعت در ادارات را موجب وحدت، همدلی و تقویت روحیه مسوولیت پذیری و مردمداری در بین مسئولین و کارکنان دانست و خاطرنشان کرد: مسوولان دستگاه های اجرایی باید بهترین مکان را به نمازخانه اختصاص داده و در راستای ترویج و توسعه فرهنگ نماز اهتمام داشته باشند.

حسین زادگان با تاکید بر اهمیت اقامه نماز اول وقت در ادارات و دستگاه های استان، گفت: برنامه ریزی جلسات مدیران باید به گونه ای صورت گیرد که توفیق حضور در نماز جماعت را داشته باشند.

وی با بیان اینکه نباید تداخل جلسات با زمان اقامه نماز، کارکنان را از این موهبت باز دارد، ادامه داد: همه ما در زمینه برپایی نماز و اشاعه این فریضه الهی مسئول هستیم و باید در این زمینه دغدغه داشته باشیم.

حسین زادگان بر لزوم بازگشایی مساجد و نمازخانه های بین راهی در محورهای مواصلاتی استان تاکید کرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران به ظرفیت سازمان های مردم نهاد در حوزه نماز اشاره کرد و گفت: ستاد اقامه نماز با همکاری دستگاه های اجرایی نسبت به شکل گیری سازمان های مردم نهاد در حوزه نماز تسهیل گری کنند.

 

 

شماره تماس, مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

آدرس الکترونیکی :abbasnasari1947@gmail.com

نظر خود را بیان کنید