مرتضی ناصحی مدیرکل اداری و مالی استانداری: جهان تحت تأثیر قیام امام حسین (ع) است

0

 

مرتضی ناصحی مدیرکل اداری و مالی استانداری:

جهان تحت تأثیر قیام

امام حسین (ع) است

 

مدیرکل اداری و مالی استانداری : استانداری به عنوان الگوی دستگاه های اجرایی در انظار عمومی شناخته می شود لذا باید نسبت به اشاعه شعائر دینی اهتمام ویژه ای داشته باشد و دهه محرم یکی از فرصت های بهره برداری برای تحقق این مهم است.

 

خانه خبرمازندران – باس ناساری : مرتضی ناصحی مدیرکل اداری و مالی استانداری در جلسه شورای فرهنگی استانداری ضمن تسلیت ایام محرم و شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران صدیقش ، ابراز امیدواری کرد این ماه فرصتی برای بهره گیری از سیره ائمه عصمت و طهارت باشد .

مدیرکل اداری و مالی استانداری هدف از برگزاری جلسه شورای فرهنگی را اتخاذ تدابیر لازم برای گرامیداشت دهه محرم دانست و تأکید کرد : استانداری به عنوان الگوی دستگاه های اجرایی در انظار عمومی شناخته می شود لذا باید نسبت به اشاعه شعائر دینی اهتمام ویژه ای داشته باشد و دهه محرم یکی از فرصت های بهره برداری برای تحقق این مهم است.
مرتضی ناصحی با اشاره به اینکه ۷۰ درصد شبکه های معاند از طریق رژیم صهیونیستی مدیریت می شود گفت : تحرکات این فضاها برای رخنه در افکار عمومی و التهاب جامعه تا حدی است که باید اهتمام نهادهای فرهنگی روز افزون شود تا هجمه های فرهنگی وارده متوجه فرزندان و نسل بعدی انقلاب نشود.

مدیرکل اداری و مالی استانداری جهان را تحت تأثیر قیام امام حسین (ع) توصیف کرد و افزود: برگزاری نماز جماعت در ادارات و فرمانداریها و استانداری یکی از جمع های فرهنگی موثر است که وظیفه امامان جمعه را در تشریح فلسفه واقعه عاشورا خطیر می نماید.

 

شماره تماس مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

آدرس الکترونیکی :abbasnasari1947@gmail.com

نظر خود را بیان کنید