پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مازندران به مناسبت هفته ناجا

0

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مازندران به مناسبت هفته ناجا

 

آیت الله طبرسی، نماینده ولی فقیه در استان و مهندس اسلامی، استاندرا مازندران به مناسبت هفته ناجا پیام مشترکی صادر کردند. در بخشی از این پیام امده است: بی شک؛ نقش سبزقامتان جان برکف نیروی انتظامی در پاسداری و صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع از حریم امنیت بر کسی پوشیده نخواهد بود.

 

آیت الله طبرسی، نماینده ولی فقیه در استان و مهندس اسلامی، استاندرا مازندران به مناسبت هفته ناجا پیام مشترکی صادر کردند. 

متن کامل این پیام به شرح زیر است: 

                                                    بسمه تعالی

امنیت اجتماعی از نیازهای اساسی بشر از دیرباز تا امروز و زمینه ساز رشد و توسعه متوازن نظام جمهوری اسلامی در عرصه های گوناگون است. بی شک؛ نقش سبزقامتان جان برکف نیروی انتظامی در پاسداری و صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع از حریم امنیت بر کسی پوشیده نخواهد بود.

مقام معظم رهبری ” مد ظله العالی ” که در توصیف نیروی مقتدر انتظامی فرمودند: (( لازمه ایجاد امنیت در جامعه، عمل مقتدرانه پلیس می باشد، نیروی انتظامی مظهر حاکمیت و امنیت جمهوری اسلامی است و باید اقتدار داشته باشد ))، لازمه این اقتدار هوشمندی، بصیرت و غیرت دینی مثال زدنی کارکنان خدوم آن نیرو است.

در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، یاد و خاطره ۶۰۷ شهید نیروی انتظامی استان و شهدای مدافع حرم را گرامی داشته و با تکریم و پاسداشت حماسه ایثارگران سرافراز عرصه نظم و امنیت، فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را که یادآور رشادت ها و تلاش های بی شائبه فرماندهان و کارکنان فداکار ناجا می باشد، تبریک عرض نموده و توفیقات روز افزون آنان را در اعتلای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و رسالت های خطیرشان از ایزد منان مسئلت می نماییم.

 

 

شماره تماس,  هاتگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

آدرس الکترونیکی :abbasnasari1947@gmail.com

نظر خود را بیان کنید