پیگیری خسارات سیل مازندران از سوی معاون اول رئیس جمهور در تماس با استاندار مازندران

0

پیگیری خسارات سیل مازندران

از سوی معاون اول رئیس جمهور در تماس با استاندار مازندران

 

معاون اول رییس‌جمهور در تماس تلفنی با مهندس اسلامی استاندار مازندران در جریان آخرین وضعیت خسارات ناشی از بارش شدید باران و وقوع سیل و اقدامات صورت گرفته در مازندران قرار گرفت ‎

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : در این تماس تلفنی استاندار مازندران با اشاره به بارش بی سابقه باران در استان به ویژه غرب استان تصریح نمود : با آمادگی کامل ستاد مدیریت بحران و نیروهای امدادی و فرمانداران و با وجود بارش ۲۸۰ میلیمتری باران در رامسر شاهد کمترین تلفات جانی در استان بوده ایم .
مهندس اسلامی تاکید نمود : از همه امکانات و ظرفیت ها برای کاهش تلفات و خسارات بهره گیری شد و همه نیروها در آماده باش کامل هستند .
همچنین دکتر جهانگیری در این تماس تلفنی بر بسیج همگانی و بکارگیری همه امکانات و نیرو‌های ستاد مدیریت بحران در استان‌ به منظور کمک‌رسانی و جلوگیری از بروز خسارت به زیرساخت‌ها و شبکه خدمات شهری تاکید کرد.
همچنین دکتر جهانگیری خواستار آماده‌باش کامل نیروهای امدادی جهت رسیدگی فوری و امدادرسانی به مصدومین و خسارت‌‌دیدگان شد.
معاون اول رییس‌‌‌‌‌جمهور ضمن ابراز همدردی با خانواده جانباختگان، مصدومین و خسارت‌دیدگان، از استاندار مازندران خواست تا با نظارت و بکارگیری تمام ظرفیت‌های استان و استان‌های همجواربرای بازگشت شرایط به حالت عادی اقدامات لازم را انجام دهند..

شماره تماس,  هاتگرام مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

آدرس الکترونیکی :abbasnasari1947@gmail.com

نظر خود را بیان کنید