جوادنکونام تغییر استراتژی می‌دهد؟

0

جوادنکونام

تغییر استراتژی می‌دهد؟

به نظر می‌رسد با شروع دوباره لیگ برتر تاکتیک نساجی برای رویارویی با حریفان اندکی تغییر پیدا کند و مطابق میل تماشاگران شود.

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : به گزارش “ورزش‌سه“،  نساجی مازندران که اولین دوره حضور خود در تاریخ لیگ برتر را پشت سر می‌گذارد پس از شروع لیگ هجدهم با قرعه سختی رو به رو شد و مقابل تیم‌های مدعی این دوره قرار گرفت.

همین قرعه باعث شد که کادرفنی این تیم برای اینکه شخصیتی تازه برای تیمشان به دست آورند و نام نساجی را بر سر زبان‌ها بیاندازند  رویه دفاعی را در پیش گرفته و سعی در متوقف کردن حریفان داشته باشند. سیاستی که تا حدودی مثبت بود و باعث شد این تیم از استقلال تهران، سایپا و تراکتورسازی مساوی بگیرد و در مقابل پرسپولیس و ذوب‌آهن به سختی شکست بخورد. البته در این میان نباید از کسب تساوی ۱-۱ مقابل سپاهان پس از پایان ۱۲۰ دقیقه تلاش در جام حذفی به راحتی گذشت.

نساجی مازندران با دیدار برابر سپاهان بار دیگر لیگ برتر را شروع می‌کند. دیداری خارج از خانه و سخت مقابل این تیم پرستاره که اتخاذ تاکتیک دفاعی را می‌طلبد. اما پس از این دیدار سرخپوشان قائمشهری از پیچ سخت لیگ گذشته و با حریفان نسبتا خوبی دیدار می‌کنند. تیم‌هایی مثل استقلال خوزستان، ماشین‌سازی تبریز، صنعت نفت آبادان و سپیدرود رشت حریفان مستقیم نساجی در پایین جدول هستند که پیروزی برابر آن‌ها شاگردان نکونام را به میانه جدول و رتبه تک رقمی ‌می‌رساند.

بی شک نکونام برای برنده شدن مقابل تیم‌های مذکور باید روندی خلاف روند فعلی را در پیش گرفته و تیمش را با میل هجومی بیشتری در زمین قرار دهد. وقتی به لیست این تیم نگاه می‌کنیم چشممان به بازیکنان سرعتی و تکنیکی زیادی می‌خورد که هر کدام می‌توانند عصای دست نکونام در روزهای سخت لیگ هجدهم باشند. در ادامه باید دید سرمربی آب دیده نساجی می‌تواند نیم فصل اول را مطابق میل هواداران مازنی به پایان برساند یا باز هم باید این تیم را با تاکتیکی مشابه اول فصل مشاهده کرد.

شماره تماس  مدیر سایت : عباس ناساری ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

آدرس الکترونیکی :abbasnasari1947@gmail.com

نظر خود را بیان کنید