معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت: امسال مبلغ ۲۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان برای ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی پرداخت می شود

0

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت:

امسال مبلغ ۲۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان

برای ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی پرداخت می شود

حسن خیریانپور گفت: ۳۰ درصد از تسهیلات این اعتبارات برای متقاضیان کارآفرینان فعال و ۷۰ درصد آن برای متقاضیان مشاغل پشتیبان پرداخت خواهد گردید ‎

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: طبق پیگیری ها و هماهنگی هایی که داشتیم امسال مبلغ ۲۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات قانون ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی تسهیلات با سود ۴ درصد در استان مازندران پرداخت می شود .
وی تصریح کرد : این تسهیلات به تعداد ۳۲۳ رشته از مشاغل خانگی زیرمجموعه چهار دستگاه اجرایی جهاد کشاورزی ، صنعت ، معدن و تجارت ، فرهنگ و ارشاد اسلامی ، میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و از طریق بانکهای عامل ملی ، ملت ، صادرات و رفاه پرداخت خواهد شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران افزود: جلسات کمیته فنی برای بررسی طرح های اشتغالزایی قانون ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی برگزار و طرح های مزبور با لحاظ دادن توجیه مالی و اقتصادی مصوب و برای بانکهای عامل جهت پرداخت ارسال گردید . همچنین برش سهم شهرستانی نیز مصوب و به فرمانداران برای پیگیری ابلاغ شد .

حسن خیریانپور گفت: ۳۰ درصد از تسهیلات این اعتبارات برای متقاضیان کارآفرینان فعال و ۷۰ درصد آن برای متقاضیان مشاغل پشتیبان پرداخت خواهد گردید .

معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استانداری مازندران به دبیرخانه کمیته فنی و مدیران کل دستگاه های اجرایی و مدیران بانکهای عامل و فرمانداران تأکید نمود با پیگیری مجدانه و همه جانبه در جهت جذب ۱۰۰ درصدی سهمیه استان اقدامات جدی و سریع را معمول دارند .

شماره تماس مدیرسایت :   ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

آدرس الکترونیکی :abbasnasari1947@gmail.com

نظر خود را بیان کنید