پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و سرپرست استانداری مازندران به مناسبت هفته بسیج؛ بسیج نماد ایثار، اخلاص، فداکاری و عشق به اسلام است

0

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و سرپرست استانداری مازندران به مناسبت هفته بسیج؛

بسیج نماد ایثار، اخلاص،

فداکاری و عشق به اسلام است

آیت الله طبرسی، نماینده ولی فقیه در استان و احمد حسین زادگان، سرپرست استانداری مازندران با صدور پیام مشترکی، هفته بسیج را به همه بسیجیان عاشق و دلاورمردان و پاک باختگان عرصه ایثار تبریک گفتند. ‎

آیت الله طبرسی، نماینده ولی فقیه در استان و احمد حسین زادگان، سرپرست استانداری مازندران با صدور پیام مشترکی، هفته بسیج را به همه بسیجیان عاشق و دلاورمردان و پاک  باختگان عرصه  ایثار تبریک گفتند.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

                                               بسمه تعالی
                  بسیج، لشکر مخلص خداست.         امام خمینی (ره)
فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در ۵ آذر ماه سال ۱۳۵۸ مبنی بر تشکیل بسیج، یکی از نقاط عطف تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی برای ترویج شور انقلابی، ساده زیستی، صمیمیت، ایثار و تقوای الهی و سرآغاز تولد ارتشی ۲۰ میلیونی بود که دوران بلوغ خود را با سربلندی هرچه تمام در سال‌های دفاع مقدس پشت سرگذراند و امروز، به یکی از سرمایه های راهبردی و سرنوشت ساز ملت ایران برای عمران و آبادانی در مناطق محروم و عبور از بحران‌ها و ارکان اصلی حفاظت از امنیت و آرامش کشور تبدیل شده است و نقش تأثیرگذار این مجموعه در توفیقات نظام مقدس جمهوری اسلامی، بر هیچ کس پوشیده نیست.

بسیج نماد ایثار، اخلاص، فداکاری و تندیس پایداری و رمز جاوید مبارزه با بیدادگران و عشق به اسلام است و یکی از برکات الهی نظام جمهوری اسلامی است که حجم پوشالی سکوت و سازش را به فریادی عصیانگر علیه زورمداران تاریخ مبدل کرد و تداوم انقلاب اسلامی را در سایه دین پیامبر اعظم حضرت محمد (ص ) تضمین دوباره بخشید.

هفته بسیج یادآور فداکاری، از خودگذشتگی و افتخارآفرینی های غیور مردان و رزمندگان دلاور و مومنی است که با تکیه بر ایمان و غیرت دینی و ملی در برابر دشمنان و مهاجمان شرق و غرب ایستادند و مقاومت و پایداری را به تأسی از امام شهیدان حضرت آقا اباعبدالهم الحسین (ع) معنای دوباره ای بخشیدند.
امروز نیز ملت سلحشور ما با روحیه بیسیجی و انقلابی و انسجام روزافزون، بر پایه اسلام و به پیروی از فرامین مقام معظم رهبری، ( مدظله العالی ) در راستای پاسداشت خون پاک شهیدان و تداوم عزت و اقتدار ملی بیش از گذشته در صحنه حضور دارد. بسیج نهادی مردمی و متعلق به همه آحاد مردم است و آرمان ها و آمال این شجره طیبه را نباید به هیچ گروه و تفکر خاصی محدود نمود.
وظیفه ماست در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، همچون یک بسیجی فداکار در جهت رشد و اعتلای انقلاب اسلامی گام‌های جدی و عملی برداریم و با تقویت روحیه و گسترش اخلاق؛ فرهنگ بسیجی را در جامعه تقویت کنیم.

اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام بسیجی، هفته بسیج این شجره طیبه و یادگار امام راحل عظیم الشان (ره) را که امسال با ماه ربیع الاول و ایام ولادت با سعادت پیامبر عظیم الشان اسلام، حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع ) مقارن گردیده، به محضر فرماندهی معظم کل قوا، مردم عزیز مازندران، همه بسیجیان عاشق راه و آرمان امام راحل، بویژه ایثارگران، جانبازان، آزادگان و خانواده معظم شهدا تبریک و تهنیت عرض نموده و پایداری و سربلندی این دلاورمردان و پاک باختگان عرصه ایثار را در دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند قادر متعال خواستاریم.

 

شماره تماس مدیرسایت :   ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

آدرس الکترونیکی :abbasnasari1947@gmail.com

نظر خود را بیان کنید