استاندارمازندران : رسانه ها به عنوان چشم بیدار و گوش شنوای دولت و جامعه بازرسان ما هستند

0

 

استاندار مازندران :


با اعزام بازرسان پنهان و آشکار ،بر نحوه اجرای حقوق شهروندی در دستگاه ها نظارت می کنیم

هر جا که شان ارباب رجوع رعایت نشود

دولت با قاطعیت وارد می شود 

رسانه ها به عنوان چشم بیدار و گوش شنوای دولت و جامعه بازرسان ما هستند

احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران که در پایان ورزش صبحگاهی در بوستان ولایت ساری با خبرنگاران سخن می گفت، یادآور شد: هر جا که شان ارباب رجوع رعایت نشود دولت با قاطعیت وارد می شود و هرگز در این خصوص سکوت نمی کنیم. ‎

 

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : احمد حسین زادگان در پایان مراسم فوق در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به این که حقوق شهروندی یک برنامه بسیار جدی است که رییس جمهور محترم به همه دستگاه ها ابلاغ نموده اند، گفت: بطور کلی تکریم ارباب رجوع در دستگاه ها رعایت می شود، لیکن باید مطلوبیت، میزان بهره وری و فرآیند آن ارتقا یابد و تغییراتی پیدا کند.

حسین زادگان با بیان این که هر جا که شان ارباب رجوع رعایت نشود دولت با قاطعیت وارد می شود و هرگز در این خصوص سکوت نمی کنیم، افزود: حقوق شهروندی گستره وسیع تری دارد و هم مدیران، کارکنان و کارشناسان و هم موضوعاتی نظیر شفافیت مالی، سلامت اداری، برخورد مناسب، تکریم ارباب رجوع، کارآیی افراد و کیفیت کار را در بر می گیرد.

وی با اشاره به این که با اعزام بازرسان پنهان و آشکار؛ بر نحوه اجرای حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع نظارت می کنیم و در همین روزها نیز بازرسان ما از برخی دستگاه ها بازدید کرده اند، یادآور شد: بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری، مدیران باید شخصا بر امور زیرمجموعه خود نظارت کنند تا مجموعه، حساسیت کار را دریابد.

استاندار مازندران با اشاره به این که بازرسی های سرزده از فرآیند اجرای حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع در سطوح مختلف؛ هم مدیران دستگاه های اجرایی و هم استانداری باید به اجرا در آید و حاصل کار نیز باید گزارش شود، افزود: بنده شخصا نیز افرادی را به عنوان نمایندگان استاندار مامور این کار مهم کرده ام و این مهم تقویت خواهد شد و دستگاه های نظارتی دیگر نیز در حوزه خود به این وظیفه عمل می کنند.

مقام عالی دولت در استان، با بیان این که رسانه ها به عنوان چشم بیدار و گوش شنوای دولت و جامعه بازرسان ما هستند، گفت: سامانه نظام پیشنهادها را هم برای عموم مردم طراحی کرده ایم تا همه آحاد جامعه دیدگاه ها، نظرات و ایده های خود را در راستای توسعه و اعتلای مازندران و نحوه اداره استان ارایه نمایند، پیشنهادهای مطلوب اجرا می شود و از صاحبان ایده های موثر تجلیل خواهد شد.

وی با بیان این که در تلاشیم تا استان را با کمک مردم در قالب بسیج عمومی و ظرفیت های دولت اداره نماییم، خاطرنشان کرد: سمن ها ظرفیتی مهم برای مشارکت دادن سرمایه های اجتماعی در مدیریت هستند و برآنیم تا در گام نخست، طرح نهضت درختکاری را در طول جاده ها و سطح شهرها توسط مردم بویژه دانش آموزان اجرا کنیم تا هم گونه های در حال از بین رفتن را تقویت کنیم و هم ذخیره جنگلی را افزایش دهیم.

گفتنی است؛ احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در راستای تقویت نشاط اجتماعی و سلامت عمومی همراه با کارکنان استانداری و جمعی از مردم در برنامه ورزش صبحگاهی در بوستان ولایت ساری شرکت نمود.

این مراسم در تداوم طرح توسعه ورزش همگانی است که توسط مقام عالی دولت در مازندران به دستگاه های اجرایی و فرمانداری ها ابلاغ شده است.

شماره تماس مدیرسایت(عباس ناساری) :   ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

آدرس الکترونیکی :abbasnasari1947@gmail.com

نظر خود را بیان کنید