استاندار، در آئین اختتامیه پنجمین دوره المپیاد ورزشی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی؛ برگزاری المپیادهای ورزشی در ایجاد نشاط اجتماعی و روحیه خدمتگزاری بسیار موثر هستند

0

استاندار، در آئین اختتامیه پنجمین دوره المپیاد ورزشی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی؛

برگزاری المپیادهای ورزشی در ایجاد نشاط اجتماعی و روحیه خدمتگزاری بسیار موثر هستند

احمد حسین زادگان در این مراسم، خاطرنشان کرد: برای ایجاد نشاط اجتماعی، شادابی و سرزندگی وایجاد روحیه خدمت طرح هایی مانند نسیم سلامت سازمان تامین اجتماعی، سازو کارهای ارزشمند و اثر گذاری هستند. ‎

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : المپیاد ورزشی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در بابلسر برگزارشد.

آئین اختتامیه پنجمین دوره المپیادورزشی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی با حضور مقام عالی دولت در مازندران درمحل سالن آمفی تئاتر مجتمع شهید عظیمی، پردیس دانشگاه مازندران در شهرستان بابلسر برگزارشد.

احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در این مراسم گفت: برای ایجاد نشاط اجتماعی، شادابی و سرزندگی وایجاد روحیه خدمت طرح هایی مانند نسیم سلامت سازمان تامین اجتماعی، سازو کارهای ارزشمند و اثر گذاری هستند.

وی توسعه ورش همگانی را از دیگر برنامه های موثر در تقویت نشاط اجتماعی در جامعه دانست و افزود: سلامت از جمله برنامه های مهم دولت تدبیر و امید است که ورزش می تواند در تحقق آن بسیار موثر باشد.

وی با اشاره به اینکه از بنیان گذاران فدراسیون ورزشهای کارگری بوده تصریح کرد: افتخار من این است که سالهای سال در خدمت کارگران عزیز هستم و خودم را ازاین قشر جدا نمی دانم و افتخار می کنم که با نان حلال کارگری بزرگ شده ام.

 

شماره تماس مدیرسایت(عباس ناساری) :   ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

آدرس الکترونیکی :abbasnasari1947@gmail.com

نظر خود را بیان کنید