مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران، عنوان کرد: ورزش بانوان پویایی خانواده را به دنبال دارد

0

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران، عنوان کرد:

ورزش بانوان پویایی خانواده را به دنبال دارد

سمیه قاسمی طوسی در حاشیه مسابقه دو تیم فوتسال بانوان استقلال ساری و صنعت نفت آبادان در ساری، گفت: ورزش مازندران، استعدادهای نهفته بسیاری دارد و این استعدادها باید شکوفا شوند، چرا که توسعه ورزش بانوان زمینه ساز پویایی و شادابی خانواده است. ‎

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران توسعه ورزش بانوان را موجب پویایی و شادابی خانواده دانست.

سمیه قاسمی طوسی در حاشیه مسابقه دو تیم فوتسال بانوان استقلال ساری و صنعت نفت آبادان در ساری، گفت: ورزش مازندران، استعدادهای نهفته بسیاری دارد و این استعدادها باید شکوفا شوند.

وی با اشاره به اینکه در کنار مدال آوری و قهرمانی های ورزش مردان در مازندران، ورزش بانوان هم افتخارآفرینی می کند، افزود: برای توسعه ورزش بانوان، نیازمند حمایت مالی و پشتیبانی مسئولان این حوزه هستیم.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با بیان اینکه بانوان از فقر حرکتی رنج می برند که می تواند منشا بسیاری از بیماری ها باشد، گفت: به همین دلیل و برای پویایی خانواده، بر توسعه ورزش بانوان تاکید داریم.

قاسمی طوسی با اشاره به این که اکنون در رده های دانش آموزی هم با مشکل فشار خون و چربی خون بالا مواجه هستیم، تصریح کرد: ورزش بانوان می تواند به ورزش فرزندان هم سرایت یابد تا از بیماری های غیرواگیر در بزرگسالی پیشگیری کنیم.

وی با بیان اینکه در کنار سایر موارد مرتبط با بانوان و خانواده، به ورزش بانوان هم توجه می کنیم، ادامه داد: مادرانی که ورزش را در برنامه هفتگی و روزانه خود قرار می دهند فرزندان سالم تری را تحویل جامعه داده و خانواه شاداب تری را مدیریت می کنند.

وی با اشاره به اینکه توسعه ورزش بانوان از مواردی است که به شکل جدی پیگیری و حمایت می کنیم، گفت: حمایت از ورزش بانوان باید از مدل شعاری خارج شده و عملیاتی شود.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران یادآور شد: راه اندازی پارک های ویژه بانوان باید شتاب یابد و در اختیار بانوان قرار گیرد تا فقر فضاهای ورزشی بانوان کاهش پیدا کند.

قاسمی طوسی با اشاره به شیوع چاقی در مازندران، اظهار داشت: با اصلاح الگوی زندگی، تغذیه سالم و ورزش مداوم، می توانیم جلوی گسترش چاقی را بگیریم چراکه اضافه وزن، عامل بسیار دیگری از بیماری ها خواهد بود.

دیدار دو تیم لیگ برتری فوتسال بانوان استقلال ساری و صنعت نفت آبادان در چارچوب برنامه هفته بیستم در ساری برگزار شد که در نهایت تیم ساروی نتیجه را سه بر صفر به میهمان آبادانی واگذار کرد.

شماره تماس مدیرسایت(عباس ناساری) :   ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

آدرس الکترونیکی :abbasnasari1947@gmail.com

نظر خود را بیان کنید