استاندار مازندران: از ظرفیت سازمان نظام مهندسی ساختمان در حوزه های عمرانی باید بهره برد

0

استاندار مازندران:

از ظرفیت سازمان نظام مهندسی ساختمان در حوزه های عمرانی باید بهره برد

مجیدحسین زادگان که در جلسه هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران سخن می گفت، اظهار کرد: به اهمیت کار مهندسان واقف هستم و معتقدم از ظرفیت سازمان نظام مهندسی ساختمان در حوزه های عمرانی باید بهره برد. ‎

 

خانه خبرمازندران عباس ناساری : مجید حسین زادگان در جلسه هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران، اظهار کرد: به اهمیت کار مهندسان واقف و قائل به توسعه خدمات در نظام مهندسی ساختمان مازندران هستیم.

مقام عالی دولت در مازندران با اعلام اینکه در حوزه اقتصادی و کارگروه‌ها برای استفاده از تشکل‌ها، نیاز به بازنگری در حوزه اجرا و حتی قوانین داریم، گفت: کاهش تصدی گری دولت یکی از موضوعاتی است که به شدت پیگر آن هستیم و باید به این سمت و سو حرکت کنیم.

وی با بیان این که در حوزه اجتماعی در استان مازندران تجربیات بسیار خوبی وجود دارد، یادآور شد: این تجربیات باید با مطالعات بیشتر در بخش اقتصادی هم در دستور کار قرار گیرد و دولت به عنوان تسهیل گر در کنار فعالان بخش خصوصی قرار بگیرد.

استاندار مازندران با اعلام اینکه برای کاهش تصدی‌گری دولت باید در برابر مسایل و مشکلات احتمالی با تدبیر و باور عمل کرد، گفت: با برنامه‌ریزی مدون می‌توانیم موانع را از پیش رو برداریم.

وی عنوان کرد: تشکل‌هایی مانند نظام مهندسی که کارکردهای موفقی در این بخش داشتند می‌توانند به عنوان الگو مورد توجه قرار گیرند و امیدواریم که این مجموعه تجربیات خویش را در اختیار برنامه ریزان و برنامه سازان قرار دهد.

حسین زادگان اظهار داشت: در اجرای پروژه های عمرانی می توان از ظرفیت نظام مهندسی ساختمان به نحو مطلوب بهره برد.

فرشید رضا حقیقی، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران نیز در این جلسه حضور استاندار مازندران را نقطه شروعی برای بهره گیری و بهره مندی از ظرفیت و پتانسیل سازمان به عنوان یک تشکل حرفه ای غیرانتفاعی دانست.

 

شماره تماس مدیرسایت(عباس ناساری) :   ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

آدرس الکترونیکی :abbasnasari1947@gmail.com

نظر خود را بیان کنید