آماده سازی پارک جنگلی تلار برای تعطیلات تابستان/ معین پور رفت ، خنکدار آمد وسرپرست شهرداری شد

0

آماده سازی پارک جنگلی تلار قائم شهر

برای تعطیلات تابستان ۹۸

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

معین پور رفت

خنکدار آمد وسرپرست شهرداری شد


خانه خبرمازندران – عباس ناساری: صبح روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۳/۰۱ مهندس عباس صالح زاده ریاست محترم شورای اسلامی شهر قائم شهر و مهندس محمدنصیرمتانی ریاست محترم کمیسیون فرهنگی شورا از پارک جنگلی تلار و عملیات عمرانی احداث سیستم های جمع آوری فاضلاب بازدید کردند
همچنین مقرر گردید از روز پنجشنبه مورخ ۹۸/۰۳/۰۲ اکیپهای اجرایی از ساعت ۶ صبح نسبت به اصلاح سرشاخه های درختان ،پاکسازی جنگل و پارک،پاکسازی و تعمیر سرویس بهداشتی و شیرآلات ، رنگ آمیزی آلاچیقها و کاشت گل تزیینی در ورودی پارک جنگلی اقدام و به فوریت فضای پارک جنگلی تلار برای ایام تعطیلات تابستانه دانش آموزان و گردشگران آماده گردد.

تصاویر پارک جنگلی تلارقائم شهر را درانتهای خبر مشاهده بفرمائید..

 

سرپرست شهرداری قائم شهر معارفه شد و


طی حکمی از سوی مهندس عباس صالح زاده رئیس شورای شهر ،آقای حمید رضا خنکدار بعنوان سرپرست شهرداری قائم شهر منصوب گردید.

مراسم معارفه سرپرست جدید شهرداری قائم شهر درروز دوشنبه مورخ ۳۰ اردیبهشت ماه سال جاری با حضور اعضای محترم شورای اسلامی شهر،جناب آقایان عباس صالح زاده ، محمد نصیر متانی،مجید عباسی ،غلامرضا میرزایی و سید هادی فضلی به نمایندگی از دیگر اعضای محترم شورا ی اسلامی و همراهی معاونین ،مدیران مناطق و مدیران بخش های مختلف شهرداری ، در دفتر کار ایشان برگزار شد.

در ابتدای مراسم مهندس صالح زاده رئیس شورای شهر قائم شهر با آرزوی قبولی طاعات و عبادت برای همه، از زحمات دکتر بهمن معین پور در مدت زمان حضورشان در شهرداری تشکر و قدردانی نموده و اظهار داشتند همه ما باید دست در دست هم با همدلی وهمسویی برای پیشرفت و توسعه شهر در جهت ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان فهیم قائم شهرو رسیدن به اهداف پیش بینی شده اعضای محترم شورای اسلامی شهرگام برداریم.
وی افزود: با توجه به اکثریت آرای اعضای محترم شورا مهندس حمیدرضا خنکدار که از نیروهای ارزشی و با تجربه در بدنه شهرداری قائم شهر می باشد به عنوان سرپرست انتخاب و معرفی می شود و همه عزیزان باید با تمام توان به ایشان احترام گذاشته و ایشان را یاری نمایند.

آنگاه  مهندس خنکدار اظهار داشت: امیدوارم راه و رسم امانتداری را در مدت تصدی گری به عنوان سرپرست شهرداری انجام دهم و انتظار می رود همه باهم و در کنار هم همچون سنوات گذشته همدل و همگام در جهت رفع مشکلات و معضلات شهری گام برداریم.

سرپرست شهرداری قائم شهر از زحمات و تلاشهای دکتر بهمن معین پور تقدیر و تشکر کردند وی همچنین از شورای اسلامی شهر بخاطر اعتماد مجدد و انتخاب ایشان به عنوان سرپرست شهرداری تشکر نمودند.
وی در خاتمه خاطر نشان کرد : امیدوارم این امانتی را که در دستان ما قرار دارد به نحو احسن به سرمنزل مقصود برسانیم.
در پایان نیز حکمی از سوی اعضای محترم شورای اسلامی شهر با امضای ریاست محترم شورا مهندس صالح زاده،به ایشان ابلاغ شد.

تصاویر پارک جنگلی تلارقائم شهر..

 

شماره تماس مدیرسایت(عباس ناساری) :   ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

آدرس الکترونیکی :abbasnasari1947@gmail.com

نظر خود را بیان کنید