تأکید حسن خیریانپور , معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران بر دو اصل : کیفیت و بهره وری

0

تأکید حسن خیریانپور , معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران بر دو اصل :

کیفیت و بهره وری

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران تصریح کرد: مهمتر از افزایش تولید رعایت استانداردهای جهانی و ارتقاء کیفیت تولید است که می تواند اعتماد عمومی را برای مصرف تولیدات داخلی ایجاد کند و همچنین زمینه های لازم برای صادرات بیشتر را مهیا سازد و قطعاً در این فرآیند برای رعایت کیفیت و اعتمادسازی نقش اداره کل استاندارد بسیار اساسی می باشد . ‎

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : حسن خیریانپور ـ معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران که در آیین تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید استاندارد استان مازندران سخن می گفت با اشاره به سال رونق تولید بر اهمیت و نقش اداره کل استاندارد تأکید کرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران با بیان شرایط اقتصادی موجود و تحریم های ظالمانه بر اهتمام مجدّانه و تلاش همه جانبه همه دستگاه ها و فعالان اقتصادی و تشکل های بخش خصوصی مبنی بر شناسایی ظرفیت های بالفعل و بالقوه و حرکت به سمت افزایش تولید تأکید نمود و افزود اما مهمتر از افزایش تولید رعایت استانداردهای جهانی و ارتقاء کیفیت تولید است که می تواند اعتماد عمومی را برای مصرف تولیدات داخلی ایجاد کند و همچنین زمینه های لازم برای صادرات بیشتر را مهیا سازد و قطعاً در این فرآیند برای رعایت کیفیت و اعتمادسازی نقش اداره کل استاندارد بسیار اساسی می باشد .

وی موضوع استاندارد را عام و قابل تعمیم به همه بخش ها اعم از تولید و خدمات دانست و گفت در هر امری از امور جامعه اگر توجّه و تدقیق کنیم استاندارد می تواند نقش آفرین بوده و موجب اعتمادسازی عمومی شود.
حسن خیریانپور ـ معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران تحقق بهره وری را یکی از مهمترین ضروریات جامعه امروز ایران دانسته و گفت برای تقلیل هزینه های تمام شده در تولید و خدمات و ارتقاء کیفیت و اقتصادی شدن فعالیت ها توجه به بهره وری از منابع و امکانات و نیروی انسانی بسیار قابل توجه می باشد. لذا می طلبد همه بخش ها اعم از بخش دولتی ، بخش خصوصی و بخش تعاونی توجّه ویژه تری را به موضوع بهره وری مصروف بدارند . وی افزود ارتقاء کیفیت و ارتقاء بهره وری می تواند بنیان های اقتصادی کشور را مستحکم نموده و اقتصاد مقاومتی را به معنای واقعی در کشورمان محقق نماید.
حسن خیریانپور ضمن تبریک و آرزوی توفیق برای آقای امینی مدیرکل جدید استاندارد استان مازندران از زحمات و تلاش ها و خدمات آقای مسعود جوادی در مدت مسئولیتش در مازندران تقدیر و ابراز امیدواری نمود وی بتواند در استان سیستان و بلوچستان نیز منشاء خدمات مؤثّر و مفید قرار گیرد

 

شماره تماس مدیرسایت(عباس ناساری) :   ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

آدرس الکترونیکی :abbasnasari1947@gmail.com

نظر خود را بیان کنید