پل تلار قائمشهرمهمترین پل ارتباطی واستراتژیکی مازندران نیازمندتوجه مسئولان استانی ونمایندگان مجلس شورای اسلامی دارد

0

دوربین خبرساز – خانه خبر مازندران :

 

آقایان؛هرچه سریع تر دست بکارشوید

 

آقای استاندار پرتلاش آقایان مسئول عزیز استانی وشهرستانی؛

اگر خدای ناکرده برای پل بزرگ تلارقائم شهر اتفاقی بیافتد چگونه بارترافیکی پل های کوچک و تخریب شده رودخانه تلار که روز به روز  بارترافیکی آن بسوی پل اصلی و استراتژیکی و مواصلاتی (تلارقائم شهر) هدایت می شود برطرف خواهد شد؟ تا دیرنشده هرچه زودتر بفکر باشید ودست بکارشوید.

پل تخریب شده منگل رودخانه تلارقائم شهرپایه وستون

 

یکی ازستون های پل آهنی (اسکندرکلا) که ازسیل اخیر در رودخانه تلار قائم شهرصدمه دیده است …

 

کلیپ تهیه شده ازتخریب پلهای کمکی جهت کاهش بار ترافیکی و سهولت رفت وآمد اهالی منطقه ساخته شده است  (از زبان غلامرضا میرزائی- سخنگوی شورای شهرقائم شهر)

 

خانه خبر مازندران – عباس ناساری : دوربین خبرساز (خانه خبرمازندران) باهمکاری آقای غلامرضا میرزائی (عضو و سخنگوی شورای شهر قائم شهر) سراغ پلهای فرعی که در مسیر رودخانه تلار قائم شهر احداث شده بود رفتم که متاسفانه با تصاویر نگران کننده ای به شرح زیر مواجه شدم .

 

اولین پلی که شاهدش شدیم ، پل درهم شکسته (منگل) بود

این پل  نسبتا بزرگ روستای (منگل) راه اتباطی اهالی چندین روستا و منطقه جاده نظامی به جاده فیروزکوه بود که متاسفانه خیلی راحت از نظرها دورمانده و به امان خدا رها شده است !!

واقعا جای تاسف داره ،  این پل که بعد ازسیل ویرانگر اخیر(فروردین ماه ۹۸) ویران و به این روز درآمده همچنان بلاتکلیف رها شده است ،

واقعا عجیب نیست ؟ اهالی روستاهای منطقه ودرگیر این پل چه باید کنند و به کجا پناه ببرند؟آقایان مسئول بیائید چندصباحی خود را بجای مردم واهالی روستاهای وابسته  ودرگیر این پل قراردهید وببینید چه خواهید کشید …

 

پل منگل منطقه جاده نظامی قائم شهر

 

 

دومین پل ، پل نیمه کاره تالارپشت

پل نیمه کاره رها شده تالارپشت قائم شهر

که به گفته اهالی محل حدود ۲ سال است که هیچ نگاهی ، نگاهش نکرد و همجنان همانند پل  منگل ازنظرها دور ماندو نیمه کاره به امان خدا رها شده است !!

گفتنی است پل تالارپشت قراربود برحسب ضرورت ونیازمنطقه ساخته شود که چندسال پیش در حدجاگذاری پایه های آن اقدام شد تا ارتباط حدود ۵۵ روستا منطقه جاده نظامی به کمربندی خیابان تهران شهرستان قائم شهر باشد ولی انگار نه انگار که چنین پروژه ای در این منطقه طراحی شده بود!! تا بارترافیکی  پل بزرگ واستراتژیکی و مواصلاتی مازندران وکشورمرتفع گردد

 

آقای استاندار پرتلاش وآقایان مسئول عزیز استانی وشهرستانی؛

اگر خدای ناکرده برای پل بزرگ تلارقائم شهر اتفاقی بیافتد چگونه بارترافیکی پل های کوچک و تخریب شده رودخانه تلار که روز به روز بر بارترافیکی پل اصلی و استراتژیکی و مواصلاتی (تلارقائم شهر) هدایت می شود برطرف خواهدشد ؟ اگر خدای ناکرده برای پل اصلی تلار اتفاقی بیافتدچه خواهدشد…

مسئولان عزیزکه تلاشتان همیشه مدد کارمردم ماست لطفا تا دیرنشده هرچه زودتر بفکر باشید ودست بکارشوید.

 

 

سومین پل ارتباطی ، پل فلزی و کم عرض اسکندرکلا

که متاسفانه پایه ها وستونهای این پل ارتباطی که درسیل اخیر صدمه دیده است وچندین روستا را به شهرپیوند می زد  حدود چندماهی است که به امان خدا رها شده وکسی حالش را نپرسید ودقیق نگاهش نکرد وهمچنان بلااستفاده باقی مانده است .

این پل حدود چند ماهه که ازسوی شورای محل و مسئولان ذیربط برای  ترمیم آن حرکاتی شده است ولی چیزی که دیده می شود بلا استقاده ماندن این راه ارتباطی اهالی وروستاهای وابسته است.

گزارش تصویری پلهای کوچک وکمکی پل اصلی تلار قائم شهر که  دراثر سیل اخیر ویران شده است ...

شماره تماس مدیرسایت(عباس ناساری) :   ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

آدرس الکترونیکی :abbasnasari1947@gmail.com

نظر خود را بیان کنید