‍در مراسم تجلیل از مقام خبرنگار ، صالح زاده گفت : از نقد های اصولی و سازنده استقبال خواهیم کرد

0

‍ مراسم تجلیل از مقام خبرنگار

صالح زاده : از نقد های اصولی و سازنده استقبال خواهیم کرد

در هر جامعه ای نقش خبرنگار کاملا کلیدی است

خانه خبر مازندران – عباس ناساری :

 به مناسبت ۱۷ مرداد، روز خبرنگار، شهرداری قائم شهر با دعوت از جمعی ازخبرنگاران و اصحاب رسانه این شهرستان آیین گرامیداشتی در محل دفتر کار شهردار جدید قائمشهر با حضور صالح زاده ، جمعی از اعضای محترم شورای اسلامی شهر و برخی از مدیران شهرداری قائم شهر برگزار نمود.

در این مراسم صالح زاده در ابتدا ضمن خوش آمدگویی به حاضران در مراسم گفت: جا دارد روز خبرنگار را به همه شما زحمتکشان عرصه خبر و رسانه تبریک عرض نمایم.

وی گفت : ازهمه شما عزیزانی که صادقانه در حال تلاش جهت انعکاس اطلاع رسانی خبرهای واقعی برای عموم شهروندان می باشید کمال تشکر را دارم.
وی ضمن عرض پوزش از خبرنگارانی که از قلم افتادند !!! بیان داشت برنامه هم نشینی با خبرنگاران به صورت مدون ادامه خواهد داشت .

صالح زاده با بیان اینکه ارتباط با رسانه باید بسیار نزدیک باشد وخبرنگاران باید پیگیر مشکلات شهر باشند افزود در هر جامعه ای نقش خبرنگار کاملا کلیدی است و ممکن است با پیگیری های شما اتفاقات خیلی سریع تر به انجام رسیده و منافع مردم را تاًمین کند.
وی اذعان داشت از نقد های اصولی و سازنده که بدون تهمت و جهت گیری خاصی صورت گیرد استقبال خواهیم کرد .

این مقام مسئول اظهار کرد شهرداری قائم شهر باید به عنوان برند شهر قائم شهر واقع گردد.

 صالح زاده از آغاز به کار پروژه پارکینگ طبقاتی با ظرفیت ۵۵۰ عدد ماشین توسط سرمایه گذار و به مالکیت شهرداری خبرداد.

وی افزود چندین زیرگذر ، کمربندی جنوبی ( سه را مهدوی ) و ادامه تقاطع غیر هم سطح الغدیر به سمت جاده کیاکلا و همچنین تفکیک زباله از مبدا و طرح ۱۲ ماهه کمپوست وشیرابه ها در دستور کار قرار گرفت .

ایشان بیان داشت برای مسکن ارزان قیمت عوارضی دریافت نخواهیم کرد و برای بلند مرتبه سازی با ملک ساخته شده تهاتر صورت می گیرد.

مهندس فضلی رئیس شورای اسلامی شهر ضمن تبریک روز خبرنگار از کلنگ زنی بزرگترین سالن همایش در کمربندی شمالی خبر داد.

وی افزود : اولین سالن سرپوشیده بانوان در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

آقای میرزایی رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر ضمن تبریک روز خبرنگار افزود (سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهری،شهرداری قائمشهر) اقدام به تبدیل آبیاری سنتی به قطره ای نمود و به زودی اجرایی می گردد.

مهندس متانی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قائمشهرضمن تبریک روز خبرنگار بیان داشت از خبرنگاران تقاضا دارم در خصوص مواردی همچون کنترل ترافیک شهری ،پارک جنگلی تلار و … اطلاع رسانی نمایند.

وی اذعان داشت در خصوص اصول فرهنگی ،آپارتمان نشینی ،فرهنگ شهرنشینی نقش شما بسیار مهم است.

در حاشیه این مراسم در خصوص معضلاتی همچون محل دفن زباله ها که از اولویت های کاری صالح زاده است ،ساماندهی صنایع مزاحم ،بازار محله ای ،ساماندهی دستفروشان،جذب اعتبارات دولتی به بحث و گفتگو پرداخته شد.

در پایان این مراسم از خبرنگاران اصحاب رسانه، سایت ها و نشریات مختلف تجلیل به عمل آمد.

شماره تماس مدیرسایت(عباس ناساری) :   ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

آدرس الکترونیکی :abbasnasari1947@gmail.com

 

نظر خود را بیان کنید