پیام تبریک استاندار مازندران به مناسبت سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان به میهن اسلامی

0

پیام تبریک استاندار مازندران به مناسبت

سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان به میهن اسلامی

احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران طی پیامی از ۲۶ مردادماه ۱۳۶۹؛ به عنوان روزی جاودان در تاریخ مقاومت ملت ایران یادکرد و گفت: هیچگاه عظمت پایداری انقلابی آزادگان در دوران اسارت که صدای آزادی و استقلال وطن را سر دادند و در راه استقرار و تداوم نظام جمهوری اسلامی ایران تا پای جان ایستادند از صفحه قرون زدوده نخواهد شد. ‎

 

متن کامل پیام استاندار مازندران به مناسبت ۲۶ مرداد ماه، روز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی ایران به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

آزادگان در تاریخ ۸ ساله دفاع مقدس دارای جایگاه و شان ویژه ای هستند. مجاهدات قهرمانانه آنان در سنگر جبهه های نبرد و زندان های رژیم بعثی همواره از سوی ملت مومن و انقلابی ایران اسلامی مورد تکریم و تجلیل خواهد بود، همانان که پیام و سیره شان، فریاد سترگ عزت، اقتدار و شکوهمندی ملت ایران اسلامی است که به عنوان حقیقتی جاودانه در هر میدانی می توان از عظمت و شکوه آن بهره جست.

۲۶ مردادماه هرسال که کبوترهای عاشق به آشیانه و موطن خود بازگشتند، بهاری جاودان و تمام ناشدنی برای هر ایرانی آزاده است که طی هزاره ها هیچگاه عظمت و ابهت مقاومت و پایداری انقلابی آنان در دوران اسارت که صدای آزادی و استقلال وطن را سر دادند و در راه استقرار و تداوم نظام جمهوری اسلامی ایران تا پای جان ایستادند و با تاسی از اهل بیت ( علیهم السلام ) و ارادات به امام امت، صبر پیشه کردند، از صفحه قرون زدوده نخواهد شد.

نسل های جدید و آیندگان باید همواره این رهروان ایستادگی و آزادگی را به عنوان سمبل پایداری، توکل و شجاعت سرمشق خویش قرار دهند و بر آنان که مجاهدات سترگ آزادگان را درک کرده اند و بر همه هنرمندان، صاحبان قلم و رسانه ها فرض است تا تصویر درست و دقیقی از جلوه های رنگین و جاودانه عشق بازی این عزیزان را در دفتر مقاومت ملت ایران اسلامی برای برخورداری جوانان و آیندگان ثبت و ضبط نمایند.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام، این روز بزرگ را به اسوه های صبر، شجاعت و ایستادگی و اسوه های رادمردی، آزادگان غرورآفرین در استان مازندران و خانواده های محترمشان تبریک و تهنیت عرض می کنم و از درگاه خداوند قادر متعال عافیت و طول عمر روز افزون برای این سرافرازان مسئلت دارم.

احمد حسین زادگان

استاندار مازندران  

شماره تماس مدیرسایت(عباس ناساری) :   ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

آدرس الکترونیکی :abbasnasari1947@gmail.com

نظر خود را بیان کنید