پیام استاندار مازندران به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی

0

پیام استاندار مازندران به مناسبت گرامیداشت

هفته نیروی انتظامی

احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در بخشی از این پیام ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام و جان برکف عرصه نظم و امنیت کشور و استان، نقش نیروی انتظامی را در برقراری امنیت و آرامش در جامعه نقشی مقتدرانه و ایثارگرانه دانست که با مشارکت همه اقشار و آحاد جامعه در این مسیر بدرستی ایفا شده است.

خانه خبرمازندران – غباس ناساری : به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی مجیدحسینزادگان (استاندارمازندران) پیامی به شرح زیر ایراد داشت ..

درفرازی ازاین پیام استاندار مازندران  ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان والامقام وجان برکف عرصه نظم وامنیت کشور واستان ، نقش نیروی انتظامی را دربرقراری امنیت و آرامش در جامعه ، نقشی  مقتدرانه وایثارگرانه دانست ، که با مشارکت همه جانبه دراین مسیر به درستی  ایفا شده است.

 

متن کامل پیام استاندار مازندران به شرح زیر است: 

                                                                بسم الله الرحمن الرحیم

تامین نظم و برقراری امنیت و آرامش در طول ۴ دهه از عمر انقلاب برای ایران اسلامی مرهون مجاهدت و تلاش مجموعه نیروهای مسلح و جان برکف جمهوری اسلامی است که نقش و جایگاه نیروی خدوم و تلاشگر انتظامی در این میان، نقشی مقتدرانه و ایثارگرانه است که با مشارکت همه اقشار و آحاد جامعه در این مسیر بدرستی ایفا شده است.
نیروی انتظامی نماد امنیت و آرامشی است که ملت ایران در برابر هرگونه مخاطرات ناامن کننده و تهدیدکننده با استعانت از خداوند بزرگ و تحت فرماندهی کل قوا، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و همراهی و حمایت بی‌دریغ ملت بصیر و همیشه در صحنه و تعامل سازنده و همکاری صمیمانه با دیگر قوای مسلح کشور احساس می کند.
حرکت به سوی پلیس هوشمند در مقابله با بسترها و عوامل تهدیدگر امنیت اجتماعی و تقویت قابلیت ها و ظرفیت های موثر سازمانی در مدیریت آسیب های شهری، جاده‌ای و مرزی با بهره گیری از تجهیزات و فناوری‌های پیشرفته و اجتماع محور کردن امور در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی از جمله اقدامات مهمی است که نیروی انتظامی برای ارتقاء اقتدار لازم و ایجاد اعتماد روز افزون مردم به پلیس امین و مجهز در ایران اسلامی دنبال می‌کند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام و جان برکف عرصه نظم و امنیت کشور و استان، فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را به تمام فرماندهان و کارکنان تلاشگر نیروی انتظامی و فرماندهان و پرسنل مجاهد دریابانی استان مازندران، تبریک می گویم و از درگاه خداوند قادر متعال، توفیقات روز افزون همه این عزیزان را در راه انجام رسالت‌ها و وظایف خطیر برقراری نظم و امنیت خواستارم.
احمد حسین زادگان
استاندار مازندران

 

شماره تماس مدیرسایت(عباس ناساری) :   ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید