استاندار مازندران در آیین افتتاح مجمتع ورزشی آبی و تفریحی محمودآباد: زیرساخت‌های کشور باید با حضور بخش‌خصوصی توسعه یابد

0

استاندار مازندران در آیین افتتاح مجمتع ورزشی آبی و تفریحی محمودآباد:

زیرساخت‌های کشور باید با حضور بخش‌خصوصی توسعه یابد

 احمد حسین زادگان در این مراسم گفت: زیرساخت‌ های کشور باید با کمک دولت و حضور بخش خصوصی فعال شود و توسعه یابد.

خانه خبرمازندران – عباس ناساری : احمد حسین‌ زادگان در مراسم افتتاح مجتمع ورزشی آبی و تفریحی محمودآباد گفت: چه در اقتصاد متکی بر نفت و چه در اقتصاد غیر نفتی باید بخش اعظم زیرساخت های فرهنگی، ورزشی، گردشگری و حتی خدماتی توسط بخش خصوصی توسعه یابد و تفکر دولتی بودن زیرساخت‌ها راه به جایی نمی‌ برد. 

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر کشور در شرایط سخت اقتصادی به سر می‌برد، افزود: اکنون بهترین فرصت است تا پای بخش خصوصی را به توسعه زیرساخت‌ها باز کنیم. 

استاندار مازندران همچنین گفت: سرمایه گذاری باید به بخش خصوصی سپرده شود و هیچ مدیری حق ندارد سرمایه گذار بخش خصوصی را از فعالیت دلسرد کند. 

حسین زادگان تحریم‌ها، مدیریت هوشمندانه رهبری انقلاب، حمایت و تلاش دولت تدبیر و امید و همصدایی وزارتخانه ها را بهترین فرصت برای به کارگیری بخش خصوصی عنوان کرد و افزود: همه در این مسیر باید بی وقفه تلاش کنند و هیچگونه تعللی پذیرفتنی نیست. 

وی وضعیت توسعه زیرساخت‌های استان مازندران در سالهای اخیر را مطلوب توصیف کرد و گفت: توسعه فضای ورزشی از جمله زیر ساخت‌های استان است که از اولویت برخوردار است. 

استاندار مازندران با اشاره به اینکه جوانان تنها سرمایه استان و کشور هستند، تاکید کرد: هیچ‌کس حق ندارد جوانان را ناامید کند و این مسئله نابخشودنی است.

حسین زادگان همچنین گفت: آنچه بیش از هر زمان دیگر مازندران و کشور به آن نیاز دارد ایده تازه جوانان در حوزه اقتصادی و اجتماعی است و نباید این سرمایه را از دست داد. 

به گفته وی، توسعه هیچ حوزه ای بدون حمایت مردم امکان پذیر نیست و بهتر است همه حوزه ها از جمله حوزه ورزش، بیمارستان ها و راهسازی بخش خصوصی ورود پیداکند و در هیچ جای دنیا متولی همه ی بخش ها دولت نیست بلکه بخش خصوصی بیشتر از دولت اشتغال زایی و برای پروژه ها ورود پیدا می کند.

استاندار مازندران گفت: با تحریم هایی که اتفاق افتاده ما در سال آینده با کمترین وابستگی به فروش نفت و با کمک تولیدات داخلی بودجه را تامین خواهیم کرد.

مجتمع ورزشی و تفریحی شهدای غواص با مساحت ۹۱۵ متر و اعتبار ۵ میلیارد تومان افتتاح شد و با افتتاح این پروژه فرصت شغلی برای ۲۰ نفر ایجاد شد.

 

شماره تماس مدیرسایت(عباس ناساری) :   ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید