پیام استاندار مازندران به مناسبت ۱۳ فروردین؛ روز طبیعت سیزده بدر؛ در خانه و در کنار خانواده می مانیم

0

خانه خبر مازندران – عباس ناساری : احمد حسین زادگان در این پیام، ضمن قدردانی از همراهی مردم در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، همگان را به پویش ” در خانه می مانیم “ و گذراندن این روز در فضای گرم خانواده و حمایت از فعالان مقابله با کرونا و کادر پزشکی و درمانی با ماندن در خانه دعوت نمود و گفت: امنیت خود و خانواده را با خروج از منزل در روز طبیعت به خطر نیندازیم. ‎

متن کامل این پیام به شرح ذیل است:

و عافیت جامعه از این بیماری خطرناک و مهلک نیازمندیم و باید با شنیدن ندای هشدار باش طبیعت که ما را به ماندن در خانه برای درامان ماندن از خطر بزرگ کرونا ویروس دعوت می کند، گوش فرادهیم. مردم همانگونه که پیش از این همکاری خوبی را داشتند در روز طبیعت نیز به مکان های خارج از شهری که سنوات گذشته مراجعه می کردند، نروند. ‎

اینجانب؛ ضمن تبریک ۱۳ فروردین؛ روز طبیعت و سیزده بدر ایرانی، ضمن قدردانی از آحاد ملت فهیم ایران اسلامی و مردم ولایتمدار مازندران در اجرای طرح  فاصله گذاری اجتماعی و استفاده حداکثری از همه ظرفیت های کشور برای پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کرونا، از مردم بافرهنگ استان انتظار دارم تا برای حفاظت از سلامتی و جان خود، خانواده و هم استانی های خویش، ماندن در خانه را بجای حضور مخاطره آمیز در طبیعت انتخاب کنند و این روز را در فضای عطرآمیز و گرم خانواده بگذرانند و در کنار سفره رنگارنگ مهربانی و زیبایی در خانه بنشینند و با شعار ” سیزده بدر در خانه می مانیم ” از هرگونه حضور در پارک ها، مراکز تفریحی و حاشیه شهرها که می تواند عامل جدی برای گسترش ابتلا به کرونا شود، خودداری نمایند.

بی شک؛ ماندن در خانه بهترین حمایت  و همراهی با همه فعالان و بویژه کادر درمانی و پزشکی است که در خط مقدم مبارزه با این بیماری، خالصانه و ایثارگرانه تلاش می نمایند ان شاء الله بزودی بساط این بیماری منحوس پرچیده شود.

بدیهی است، که نیروی خدوم و زحمتکش انتظامی در این روز در مورد آن بخش از افرادی که به هر دلیل به توصیه ها توجه ننموده و با به خطر انداختن سلامت مردم در مسیر مدیریت و پیشگیری بیماری کرونا اخلال ایجاد می نمایند؛ اعمال قانون نماید. امنیت خود و خانواده را با خروج از منزل در روز طبیعت به خطر نیندازیم.

احمد حسین زادگان

استاندار مازندران

 

شماره تماس مدیرسایت(عباس ناساری) :   ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید