سیدعلی قضائی(مدیرعامل انجمن جمایت ازورزشکاران استان مازندران) : مشکلات معیشتی و رفاهی ورزشکاران ، مربیان و قهرمانان بایستی حل شود

0

سید علی قضائی , مدیر عامل انجمن حمایت از ورزشکاران : ورزش بعنوان یک پدیده مهم و تاثیر گذار در پیشبرد جامعه و پیشبرد اهداف باید بیش از پیش مورد حمایت قرار گیرد

خانه خبر مازندران – عباس ناساری : سیدعلی قضائی(مدیرعامل انجمن حمایت ازورزشکاران استان مازندران) : کسب مدالهای رنگارنگ جهانی , اسیائی , المپیکی توسط ورزشکاران مازندرانی مایه مباهات استان می باشد , زمانیکه این قهرمانان با پیروزی و به اهتزاز در اوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی در اقصی نقاط جهان موجب شادی و غرور یک ملت را پدید میاورن بر همه مدیران لازم است که با حمایت همه جانبه زمینه آرامش و نداشتن دغدغه انها را فراهم کنند.
وی افزود: ما در استان مازندران ورزشکاران , مربیان و قهرمانان ارزشمندی داریم که میبایستی در قبال این افتخار افرینی , مشکلات معیشتی و اشتغال انان مورد بررسی قرار گیرد . در حال حاضر مدیران ارشد استان برای این عزیزان چه کارهائی انجام داده اند ؟
قضائی بیان داشت: موانع توسعه ورزش مازندران چه میباشد ؟ پائین بودن سطح سرانه ورزش در مازندران و با اینهمه مشکلات , ما باز شاهد این هستیم که در صدر قهرمانی کشور قرار داریم .

وی افزود: اما متاسفانه مدیران ما آنچنان که شایسته حمایت این عزیزان است حمایت نمیکنند.
مدیر عامل انجمن حمایت از ورزشکاران در مورد جوانان اظهار داشت : در حوزه جوانان , از زمانی که دو سازمان ورزش و جوانان با هم ادغام شدند حوزه جوانان مورد بی مهری مسئولین قرار گرفت و کمتر به ان رسیدگی میشود , بنوعی میتوان گفت که حوزه جوانان زیر سایه ورزش دچار غفلت گردیده است .
وی در ادامه در مورد خصوصی سازی ورزش بیان داشت : در مورد خصوصی سازی ورزشی , ایا خصوصی سازی در بخش طرحهای ورزشی موجب اسیب به ورزش مازندران نشده است و مشکلاتی را در این زمینه به وجود نیاورده است ؟ در امد زائی سالنهای ورزشی که به مزایده گذاشته میشوند و افزایش قیمتها را چه کسانی بایستی بدوش بکشن ؟ ایا این جوانان ما نیستند که بایستی بار اینهمه را بدوش بکشند ؟ با این روند بایستی شاهد سیر نزولی جوانان به ورزش باشیم .

قضائی درپایان اشاره داشت: بعنوان کسی که سالهای زیادی ورزش کردم و مسئولیتهای ورزشی چه استانی و کشوری داشتم به استاندار محترم مازندران جناب مهندس حاج مجید حسین زادگان و مدیر کل محترم ورزش استان جناب حاج حبیب حسین زادگان و دیگر مدیران اعلام میکنم مربیان و ورزشکاران زیادی در استان بیکار هستند , به پیشکسوتان ورزش توجه نمیشود , همدلی و هم افزائی در خصوص حمایت از ورزشکاران در استان وجود ندارد , امکانات ورزشی ما متناسب با اسیبهای اجتماعی استان نیست , خصوصی سازی اسیب جدی به ورزش مازندران میزند , بنده از شما مسئولین محترم عاجزانه تقاضا دارم نگاه خودتون را در سال ۹۹ یک نگاه متفاوت به جامعه ورزشی علی الخصوص ورزشکاران . مربیان , و قهرمانان داشته باشید.

سید علی قضائی
مدیرعامل انجمن حمایت از ورزشکاران , مربیان ,قهرمانان استان مازندران

نظر خود را بیان کنید