رازجویان، معاون عمرانی استاندار مازندران: فعالیت پروژه های عمرانی و اجرایی استان از امروز با رعایت پروتکل های بهداشتی بلامانع است

0

مهدی رازجویان در حاشیه جلسه شورا فنی استان، گفت: از امروز و حسب ابلاغ پروتکل های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا؛ فعالیت مجدد کارگاه های تولیدی و پروژه های عمرانی و اجرایی با حفظ الزامات بهداشتی آغاز می شود. ‎

خانه خبر مازندرانعباس ناساری : مهدی رازجویان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران صبح امروز در حاشیه جلسه شورا فنی استان با اشاره به ابلاغیه وزارت کشور، با اعلام این که ادامه فعالیت در پروژه های عمرانی توسعه ملی استانی با حفظ اقدامات بهداشتی از امروز از سرگرفته می شود، خاطر نشان کرد: پیشنهادهایی از سوی معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران براساس ملاحظات ایمنی بهداشت کار و محیط زیست و پروتکل های ابلاغی که از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام شد برای مدیریت اجرایی کارگاه های عمرانی ارسال گردید.

وی تصریح کرد: در مورد نحوه چیدمان کارگاهی، نحوه ارائه خدمات بهداشتی، چگونگی حمل و نقل نیروی کار، اسکان تغذیه شاغلین در کارگاه های عمرانی، زمان بندی فعالیت در کارگاه، حضور غیاب کارگران و به حداقل رساندن نیروها تصمیم گیری های لازم اتخاذ شد.

رازجویان اظهار کرد: نحوه تهیه و دراختیارگذاری لوازم، وسایل و تجهیزات خرد جمعی برای حفظ ایمنی سلامت کارگران، کنترل پایش مستمر وضعیت سلامت نیروی کار و هماهنگی با مراکز بهداشتی درمانی از جمله موضوعاتی بوده است که کارگاه های عمرانی و اجرایی ملزم به رعایت و اجرای آن می باشند.

معاون عمرانی استاندار مازندران افزود: از امروز و حسب ابلاغ پروتکل های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا فعالیت مجدد کارگاههای تولیدی و پروژه های عمرانی و اجرایی با حفظ الزامات بهداشتی آغاز می شود.

آدرس اینستاگرام

khanekhabar
شماره تماس مدیرسایت(عباس ناساری) :۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید