استاندار مازندران با حضور در مرکز سامد؛ تلفنی با مردم گفتگو کرد / مدیران، ارتباط خود با مردم را تقویت کنند

0

احمد حسین زادگان به منظور گفتگو با مردم و پاسخگویی به سوالات و مسایل آنان از طریق شماره تلفن ۱۱۱ در واحد ارتباط مردم و دولت ( سامد ) حضور یافت و از ساعت ۱۱- ۹ صبح(۹۹/۱/۲۶) ؛ پاسخگوی مردم شریف استان بود.

خانه خبر مازندران – عباس ناساری : استاندار مازندران،  از ساعت ۹ الی ۱۱ صبح(سه شنبه ۹۹/۱/۲۶)، مهمان مرکز ارتباطات مردمی استان بود و از طریق تلفن ۱۱۱ با مردم سخن گفت و به سوالات و مسایل مردم استان پاسخ گفت.

احمد حسین زادگان در حاشیه این برنامه با اشاره به این که همواره بر ارتباط مدیران با مردم و حضور آنان در میان مردم تاکید کرده ام، گفت: در شرایطی که با موضوع بیماری کرونا در جامعه روبرو هستیم، مدیران باید با حضور در مرکز سامد، پاسخگویی به مردم از طریق تلفن و دیگر شیوه های ارتباطی در پیشبرد و تسهیل امور آنان اهتمام کنند.

وی گفت: در این مقطع که در حال مقابله با شیوع ویروس کرونا هستیم بهره گیری از شیوه های ارتباطی غیر حضوری ضمن پیشبرد امور مردم از رفت آمدهای آنان در اجتماع، محیط ادارات و تردد بین شهری جلوگیری می نماید.

استاندار افزود: سامانه سامد فرصت مغتنمی برای ارتباط با مردم در این شرایط است و مدیران باید برای تداوم ارتباط با مردم مجدانه تلاش نمایند.

آدرس اینستاگرام khanekhabar
شماره تماس مدیرسایت(عباس ناساری :۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید