در دیدار اعضای شورای اسلامی قائم شهر با فرماندار شهرستان مطرح شد؛تلاش مضاعف برای حل معضل پسماند/ ساماندهى فاضلاب خانگى/طراحى سیما و منظر شهرى/ مهیاسازى بسته هاى تشویقى براى سرمایه گذاران ‎

0

خانه خبر مازمدران – عباس ناساری :تلاش مضاعف یحیی یوسف پور(فرماندارشهرستان قائم شهر) در این دیدار ضمن تاکید بر جایگاه بسیار مهم و تاثیر گذار شورای اسلامی شهر و شهرداری در خدمت رسانی به مردم و کسب رضایت مردم اظهار داشت: تعامل و همکاری، توجه به قانون و برنامه ریزی صحیح در مجموعه مدیریت شهری مهمترین عوامل دستیابی به رضایت مردم، خدمت رسانی و رسیدگی به مسائل و مشکلات شهروندان است.

 وی با تاکید بر اینکه همگی باید تلاش کنیم با همدلی و صمیمیت و به دور از هرگونه حاشیه به شهرستان توجه ویژه داشته باشیم، اظهار امیدواری کرد: این دوران، دوران طلایی تعامل و همگرایی بین شورای اسلامی شهر، شهرداری و فرمانداری قائم شهر باشد.

فرماندار قائم شهر در این دیدار با اشاره به اهمیت کار شوراها و لزوم تعامل، اتحاد و انسجام میان اعضای شورا بیان داشت: اعضای شورا باید با دوری از ورود به مسائل حاشیه ای و با یک برنامه ریزی مدون برای ادامه توسعه و پیشرفت متوازن در سطح شهر تلاش کنند.
یوسف پور همچنین خواستار تدوین برنامه مناسب و هدفمند شد و گفت: برنامه مدون و قانونی می تواند یکی از گام های مهم در موفقیت شوراها در امور شهری و شهرداری باشد.
وی با تأکید بر لزوم ارتقاء مبلمان شهری و کیفیت خدمات شهرداری به مردم افزود: رسیدگی بیشتر و تامین رفاه و آسایش و جلب رضایت شهروندان باید در دستور کار قرار گیرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه ضمن تشکر از راه اندازی نهضت آسفالت بر تداوم خدمت رسانی و آسفالت همه معابر سطح شهر خواستار توزیع عادلانه خدمات شهری و فضای سبز به همه نقاط با اولویت مناطق کمتر توسعه یافته شد.
یوسف پور با بیان اینکه توسعه شهرستان بدون همفکری، همدلی و تلاش مضاعف محقق نمی شود، تصریح کرد: از کمک فکری تمام عزیزان استفاده و دستگاه های اجرایی را ملزم خواهم کرد تا در حیطه وظایف خود پاسخگو باشند.
لزوم توجه بیشتر به دغدغه هاى مردم، پیگیرى و اتمام پروژه هاى زیرساختى و پیشتر برنامه ریزى شده، تلاش براى حل معضل پسماند، همکارى در ساماندهى فاضلاب خانگى، طراحى سیما و منظر شهرى، مهیاسازى بسته هاى تشویقى براى سرمایه گذاری، برنامه ریزى براى تسریع در اجراى مصوبات شوراى ترافیک و همکارى و مساعدت مضاعف در کمک به اجراى برنامه هاى ارائه شده از سوى شهرداریاز دیگر محورهاى مورد تاکید فرماندار قائم شهر بود.
در پایان رئیس شورای اسلامی شهر قائم شهر و دیگر اعضاء به بیان دیدگاه و نقطه نظرات خود در خصوص راهکارهای توسعه شهرستان پرداختند.

آدرس اینستاگرام khanekhabar
شماره تماس مدیرسایت(عباس ناساری) :۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید