استاندار: با همگرایی می توان به شکوفایی مازندران امید داشت

0

 

منصورعلی زارعی، منتخب مردم ساری و میاندورود در مجلس یازدهم، ولی الله فرزانه، منتخب مردم نور و محمودآباد در مجلس یازدهم، رضا حاجی پور، منتخب مردم آمل در مجلس یازدهم و علی‌اصغر باقرزاده، منتخب مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس یازدهم با استاندار مازندران بطور جداگانه در راستای بررسی موضوعات مختلف استان و حوزه انتخابیه متبوع دیدار کردند. ‎

خانه خبر مازندرانعباس ناساری : در دیدار منتخبین مردم ساری و میاندورود، نور و محمودآباد، بابلسر و فریدونکنار و آمل در مجلس یازدهم با استاندار مازندران که در خصوص توسعه مازندران در بخش های مختلف و بویژه شکوفایی اقتصادی استان برگزار شد،

احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در استان، تنها راهبرد تحقق برنامه ها و اهداف متعالی اعتلای استان را هم دلی و هم افزایی دانست و گفت: تعامل و همکاری ارکان قدت در استان نشان داد که بسیاری از موانع توسعه را می توان از پیش رو برداشت.

وی با اشاره به این که برخی از برنامه های اولویت دار مردم پس از سال ها و دهه ها در سایه وحدت نظر و همکاری اینک به تحقق رسیده است و درمراحل نهایی انجام است، افزود: با همگرایی می توان به شکوفایی مازندران امید داشت.

استاندار؛ مقابله با کرونا را یک الگوی وحدت بخش برشمرد و افزود: با این الگو می توان در ساحت های دیگر توسعه ای استان موفق عمل کرد.

حسین زادگان همکاری برای تحقق شعار سال (( جهش تولید )) را یک ضرورت در راستای شکوفایی اقتصادی عنوان کرد و اظهار داشت: جهش تولید نیز نیازمند همکاری و تعامل دولت و دیگر قوا و ارکان قدرت است.

منتخبین مردم ساری و میاندورود، نور و محمودآباد، بابلسر و فریدونکنار و آمل در مجلس یازدهم نیز ضمن تاکید بر ضرورت تعامل و هم افزایی، برای همکاری در راستای برنامه های توسعه استان و مناطق مختلف در حوزه انتخابیه اعلام آمادگی کردند.

درس اینستاگرام khanekhabar
شماره تماس مدیرسایت(عباس ناساری) :۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید