بازدید شهردار قائم شهر از کارخانه نساجی

0

مهندس صالح زاده شهردار قائم شهر با همراهی مهندس کاظم علیپور ریاست هیات مدیره نساجی شماره یک ،مدیرعامل و با حضور کارکنان کارخانه از کارخانه نساجی شماره یک قائم شهر بازدید نموده و تصمیمات مناسبی برای رشد تولید در کارخانه اتخاذ گردید .

کلیپ دیدنی وزیبا ، از شروع لندفیل بهداشتی زباله در قائم شهر توسط واحد روابط عموی شهرداری قائم شهر

خاته خبر مازندران عباس ناساری : دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه ۹۹ مهندس  عباس صالح زاده شهردار قائم شهر با همراهی مهندس کاظم علیپور ریاست هیات مدیره نساجی شماره یک ،مدیرعامل و با حضور کارکنان کارخانه  از کارخانه نساجی شماره یک قائم شهر بازدید نموده و تصمیمات مناسبی برای رشد تولید در کارخانه اتخاذ گردید .

دراین بازدید مهندس صالح زاده (شهردارقائم شهر) با  تشکیل کار گروهی به نام رشد تولید حسب فرمایشات مقام معظم رهبری ، دستور خرید ۵ دستگاه جدید RU۰۴ را جهت افزایش تولید بخش ریسندگی کارخانه داده شد و مبلغ ۲۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال  برای بروز رسانی و آماده سازی خط حلاجی کارخانه در جهت افزایش و رشد مصوب گردید.

به اطلاع همشهریان عزیز می رساند تمامی خطوط تولید ریسندگی و بافندگی کارخانه نساجی شماره یک هم اکنون در حال تولید می باشد و حقوق کارگران کارخانه نساجی نیز قبل از پایان ماه پرداخت گردید .

گزارش تصویری ازبازدید فوق درکارخانه نساجی شماره یک قائم شهر…

 

آدرس اینستاگرام khanekhabar
شماره تماس مدیرسایت(عباس ناساری) :۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید