رازجویان معاون استاندار مازنذران از پارک جنگلی تلار قائم شهربازدید کرد

0

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران از پروژه پارک جنگلی تلار قائم شهر بازدید کرد / احداث مسیر پیاده روی سلامت، رستوران و سوئیت های چوبی، پیست آفرود، مسیر موتور سواری و دوچرخه سواری، ایجاد پایگاه آتش نشانی و … از جمله اقدامات در این مجموعه است. ‎

خانه خبر مازندران عباس ناساری : مهدی رازجویان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران از پروژه پارک جنگلی تلار قائم شهر بازدید کردند.

پارک جنگلی تلار بعد از واگذاری به شهرداری قائم شهر، در حال تبدیل شدن به یک پروژه بزرگ تفریحی و گردشگری است.

شهرداری قائم شهر قصد دارد این مجموعه بزرگ را به یک مرکز نمونه گردشگری جنگلی تبدیل کند.

احداث مسیر پیاده روی سلامت، رستوران و سوئیت های چوبی، پیست آفرود، مسیر موتور سواری و دوچرخه سواری، ایجاد پایگاه آتش نشانی و … از جمله اقدامات در این مجموعه است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران این اقدام را یک کار ارزشمند در حوزه گردشگری دانست و افزود: از اینگونه اقدامات شهرداری ها حمایت خواهد شد زیرا علاوه بر ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی، به ایجاد فضاهای بیشتر تفریحی برای مردم نیز کمک می کند.

کمال علیپور، منتخب مردم شهرستان های قائم شهر ، سوادکوه، سوادکوه شمالی، سیمرغ و جویبار نیز در این بازدید حضور داشت.

گفتنی است کمال علیپور و مهدی رازجویان پیش از حضور در پارک جنگلی تلار، از تعدادی از پروژه های عمرانی شهرستان قائم شهر مانند پل در دست ساخت روستای سوخته کلا، پروژه تعریض جاده روستای خرماکلا و همچنین زیرگذر روستای متانکلا بازدید به عمل آوردند.

همانطور که همگان می دانند بنده حقیر(عباس ناساری)  بسیار منتقد هستم و دراینجا لازم می دانم اشاره کنم که هرگز نمی شود ازکارخوب ایراد گرفت و این نماهای زیبا دست پخت شهرداری قائم شهر است وهرکز قابل انتقاد نیست.

تلاشگران شهرداری قائم شهر؛ دستتان درد نکند و اگر این ویروس لعنتی کرونا نبود امسال میتونستیم در روز طبیعت (سیزده بدر) شاهد یک تفریحگاه ومنطقه بسیار دیدنی گردشگری را در منتطقه شمال کشور بویژه شهرستان قائم شهر شاهدباشیم .

انشاالله بزودی این مهم اتفاق خواهد افتاد.

تصاویر پیوست را مدتی پیش باهماهنگی مهندس عباس صالح زاده(شهردارقائم شهر) ثبت کرده بودم و اکنون توجه شما را به گوشه ای از طراحی ها ومعماری های شهرداری درپارک نفریحی تلار قائم شهر و کلیپ بسیار کوتاه از تفریحگاه فوق جلب می کنم.

قابل توحه؛ بزودی کلیپ وتصاویر دیدنی را ازپارک تفریحی تلار قائم شهر بنمایش خواهم گذاشت.

فعلا به این کلیپ کوتاه بسنده می کنم

 

آدرس اینستاگرام khanekhabar
شماره تماس مدیرسایت(عباس ناساری) :۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید