انبوه پروژه های صالح زاده به چالشی برای قائم شهر بدل شده است؟! ترجمان سازندگی در قائم شهر با مدیریت عباس صالح زاده

1

خانه خبرمازندرانعباس ناساری : براساس مطلب رسیده، این خبرتنظیم شده است و صحت و سقم این مطلب بعهده ارسال کننده است ولی واحدخبر این رسانه در روزهای اخیر بطور ملموسی  ازنزدیک شاهد این تحولات توسط شهرداری بویژه مهندس عباس صالح زاده شهردارقائم شهر بوده و همچنان خواهد بود..

سال ها بود که قائم شهر را غباری از یاس و خستگی غرق کرده بود و فراموش نمی کنیم که رنگ زدن دیوارها و آسفالت خیابان ها برای ما شهروندان قائم شهری بسیار چشمگیر به نظر می آمد و ذوق زدگی از این اتفاقات در شبکه های اجتماعی و رسانه ها که هنوز فعالند و در آرشیو آن ها موجود است.البته بعضا یا  بهتر است بگویم توسط این رسانه(خانه خبرمازندران) زیرنقد وذره بین بود.

واما متن رسیده 

🔹 روزهای سخت بالاخره به پایان رسید و همانند شهرستان ساری که فرزند دیارش عبوری به دادش رسید، فرزندی از دیار پرمهر قائم شهر سکان هدایت این شهر را به دست گرفت و سازندگی در این شهر آغاز شد .

🔹صالح زاده آستین همت را بالا زد و در کمال تعجب مخالفینش ،کلنگ ده ها پروژه کوچک و بزرگ را با هم زد و کسانی که در ابتدای کارش می گفتند صالح زاده ۹۸ با صالح زاده ۸۸ متفاوت است و امروز با تحریم و رکود و نیروی مازاد شهرداری ، کاری از دست او بر نمی آید و به معجزه نیاز است، در کمال تعجب معجزه را دیدند و کار شروع شد.

🔹کارها را مردم می بینند و نیازی به گفتنش نیست ولی حرف های مخالفین که از روی عناد و منافع شخصی سعی می کنند جلوی پیشرفت کار را بگیرند تعجب برانگیز است.

🔹مخالفین صالح زاده با مگا پروژه پارک جنگلی تلار مخالفت کردند، حل معضل ۵۰ ساله دفن زباله را تمسخر کردند و وقتی هنوز پروژه های متعدد زیرگذرهای قائم شهر تمام نشده بحث اولویت بندی پروژه ها را پیش کشیدند.

🔹هرچند برخی منتقدین از روی دلسوزی و تخصص حرف های کارشناسانه را بیان می کنند ولی برخی مغرضین برای عدم موفقیت مدیریت شهری در این دوره حاضر به عقب ماندگی قائم شهر گردیده اند .

🔹این تلاش مردم شریف قائم شهر برای اجرای سریعتر پروژه ها در محل زیستشان با تجربه تلخ آن ها از برخی دوره های ضعیف مدیریت شهری که قائم شهر را به عقب برده اند در دوران صالح زاده قابل درک است.

🔹مردم قائم شهر به خوبی تفاوت های میان دوره های مدیریتی در شهر قائم شهر را به خوبی حس می کنند و ان شالله با استعانت از حضرت پروردگار و همراهی مردم شریف قائم شهر پروژه های عظیم شهرداری یکی پس از دیگری به بهره برداری برسد و قائم شهر دگر باره به جایگاه اصلی اش در سطح استان برسد .

مدیریت خانه خبر مازندران: همانطور که درگذشته نه چندان دور روزانه واحدخبر این رسانه که در قالب (دوربین خبرساز) – (دوربین و مردم) – (گویاتر از هزارنامه) – (بدون شرح) و عناوین مختلف دیگر  اقدام به انتقاد تند ونرم وذرعین حال کارساز از شهرداری بویژه شهردار این دوره  ، یعنی ( مهندس عباس صالح زاده ) وبعضا شهرداران و روئسای ادارات در گذشته  بعمل آورده بود چه بسا اگر به روند قبلی( یعنی کم کاری) برگردند مجددا انتقاد ها از سرگرفته خواهد شد ولی فعالیت هائی که به عینه شاهد روند رو به رشد کارهای شهرداری به مدیریت مهندس عباس صالح زاده که بی تردید نشات گرفته از تشویق های اعضای محترم شورای شهر قائم شهر(دوره پنجم) و فرماندار دلسوز این شهرستان بوده است هر روز بیشتر از گذشته، به واقع ما ومردم مثبت اندیش شهرمان (قائم شهر همیشه قهرمان در تمام ابعاد) شاهد رشد و پویائی در انجام پروژه های بسیار سنگین و جسورانه شهردار قائم شهرهستیم .

به امید تلاشهای مقتدرانه تلاشگران شهرداری و  ادارات قائم شهر در رشد وپویائی  این شهر..

گزارش تصویری از بازدید و همچنین روند رو به رشد پروژه های اخیر شهرداری قائمشهر…

 

     آدرس اینستاگرام khanekhabar
شماره تماس مدیرسایت(عباس ناساری) :۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

۱ دیدگاه

  1. گزارش عالی بود در مورد عدم امکان زیر گذر در چهار راه جویبار شهردار گفته امکان احداث زیر گذر بخاطر وجود تاسیسات آب برق گاز تلفن غیر ممکن هست ولی امکان احداث میدان یا طراحی چهار راه برای نصب چراغ قرمز وجود دارد همانند سه راه مهدوی در این چهار راه وجود داره خواهش میکنم گزارشی تهیه کنید

نظر خود را بیان کنید