به مناسبت هفته قوه قضائیه

0

خانه خبر مازندران عباس ناساری:  همزمان با هفته قوه قضائیه سالروز شهادت ۷۲ تن ازیاران با وفای امام(ره) و انقلاب بویژه شهید مظلوم آیت الله دکتر سید محمد بهشتی، مهندس عباس صالح زاده شهردار قائم شهر به همراه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر قائم شهر با رحیم فولادی ریاست محترم دادگستری شهرستان دیدار و هفته قوه قضائیه را به ایشان وپرسنل شریف دستگاه قضاتبریک گفتند.

در این دیدار مهندس صالح زاده به ارائه مختصری از فعالیت های شهرداری در یک سال گذشته و گزارشی از روند اجرای پروژه های شهرداری نظیر لندفیل بهداشتی ،زیرگذرهای در حال احداث ، پارک جنگلی تلار و … پرداخت و گفت: با رهنمودهای آیت الله معلمی امام جمعه معزز و فرماندار ساعی شهرستان و مجموعه قضایی شهرستان و دیگر عزیزانی که به ما کمک کردند توانستیم این پروژه ها را در جهت افزایش رفاه جامعه شروع کنیم .
شهردار قائم شهر با بیان اینکه تلاش مجموعه مدیریت شهری حفظ حقوق مردم می باشد تصریح کرد : هفته قوه قضائیه را خدمت همه کارکنان و مسئولین قضایی کشور و خاصه شهرستان قائم شهر تبریک عرض می نمایم.

آقای فولادی رئیس دادگستری شهرستان قائم شهر با بیان اینکه از هر پروژه ای که خیر آن به عموم مردم می رسد حمایت می کنیم تصریح کرد : شهرداری کارهای خوبی انجام داده که جای حمایت دارد و ان شالله نفع آن به آحاد مردم عزیز برسد.

    آدرس اینستاگرام khanekhabar
شماره تماس مدیرسایت(عباس ناساری) :۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید