نساجی درمقابل پرسپولیس خوش درخشید

0

 

خانه خبر مازندرانعباس ناساری:

شاگردان یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس تهران که قهرمانی لیگ برتر را از قبل تصاحب کرده بودند برابر تیم نساجی قائم شهر محبوب مازندرانی ها که این روزها به تیم دهه ۶۰ شباهت زیادی پیدا کرده در ورزشگاه شهید وطنی این شهرستان پا به میدان گذاشتند.

شاگردان محمود فکری سرمربی نساجی که دربازی چند روز قبل مقابل فولاد خوزستان درهمین ورزشگاه زمانی که تا دقیقه هشتاد ۲ برصفر از سه امتیاز بازی جامونده بود وبه ناگهان چون رعد وبرق سنگر فولادی ها را گلباران کرده بود وهرسه امتیاز بازی را در کیسه امتیازات خود زیخت، اینبارهم به فکر کسب هرسه امتیاز این دیدار بود و همین مهم باعث شد تا در دقیقه ۴ بازی دروازه تیم پرسپولیس ازپیش قهرمان را با شوتی سرکش واز راه دور درهم فرو ریزد .

اما تیم مهمان یک تیم دست وپابسته ای نبود وخیلی زود توسط علی علیپور (قائم شهری) از روی نقطه پنالتی دروازه حقیقی را گشود ولی هرگز نتوانست در برابردرخشش شاگردان محمودقکری پیروزمیدان باشد.

و در نهایت  پرسپولیس به همین یک امتیاز قانع شدوتلاش جانانه یاران نساجی نیز تا پایان بازی مشکل گشا واقع نشد وسرانجام این دیدار زیبا ودیدنی با تساوی یک بریک به سود طرفین پایان گرفت .

لازم به گفتن است اشاره شود ده ها تصویر مختلف از حاشیه و بازی دوتیم  بهمراه چندکلیپ تهیه شده که در چهار سری ازنظر گرامیتان خواهد گذشت.

اکنون توجه شما به مشاهده سری دوم گزارش تصویری دیدار فوق جلب می شود...

ادامه گزارش تصویری دیدارفوق در سری سوم تا ساعاتی دیگر...

 

پیج اینستاگرام khanekhabar
شماره تماس مدیرسایت(عباس ناساری) : ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

آدرس الکترونیکی :abbasnasari1947@gmail.com

نظر خود را بیان کنید