عشق را در ورزش با نساجی معنا کنید

0

 

خانه خبر مازندران – عباس ناساری:

این روزها بوی ناخوشایندی به مشام دوستداران وعاشقان فوتبال بویژه هواداران سینه چاک ودوآتشه تیم فوتبال نساجی قائم شهرمی رسد.

بوئی که ۲۴ سال متمادی در روزهای سخت به مشام جوانان وپیشکسوتان فوتبال مازندران  وقائم شهرمی رسید.

اکنون نیزاین بومجددا دارد اززیرآتش خاموش شده وخاکسترآن آرام آرام داغ وشعله ورمی شود تا با بوی مشمئزکننده خود موی دماغ مازندرانی  هاشود.وآن این است که شتیده می شود که یاران اصلی تیم به تیمهای دیگر کوچ کردند واگردرست باشد همان بلای ۲۴ ساله باردیگربرسرمان خواهد آمد.

آقایان مسئول ورزش مازندران؛ تا بلای ۲۴ ساله گذشته مجددا برسرمان نیامد بفکر چاره باشید وبقول یکی ازدوستان پا برهنه وارد عمل شوید چرا که وقت تنگ است وزمان خیلی سریع می گذرد و پشیمانی دیگر سودی برای اهالی ورزش فوتبال علی الخصوص تیم پرآوازه، باریشه ومحبوب دلها یعنی نساجی نخواهد داشت.

بعداز مشاهده کلیپ فوق در ادامه شما را به دیدن کلیپ مصاحبه با حاج حبیب حسین زادگان(مدیر کل ورزش و جوانان مازندران) که اتفاقا دلش برای نساجی می طپد ودغدغه بازسازی ورزشگاه را داشت جلب می کنم تا بدانید که چگونه بود که ورزشگاه شهید وطنی قائم شهربا کمک همه مسئولان استانی از استاندار مازندران گرفته تا پائین ترین مقام و دوستدارنساجی  با سرعت باورنکردنی راس تاریخ مقرر برای بازی های نساجی درلیگ برترفوتبال باشگاههای کشورآماده شد تا سختگیری های شدید آقای فتاحی مسئول برگزاری لیگ برتر گریبان نساجی را نگیرد.

درادامه درنظر داریم کلیپ هائی که تا قبل ازآمدن ویروس منحوس کرونا به کشورمان وتعطیلی بازی ها و قطع حضورتماشاگران،این سرمایه های واقعی ورزش درسکوهای ورزشگاه های کشور وخصوصا ورزشگاه شهیدوطنی قائم شهر را مجددا جهت یادآوری روزهای خوب و هیجان انگیز فوتبال نساجی را با هم مرور کنیم.

 لذا به ترتیب تاریح برگزاری بازی هائی که دراین شهرستان انجام شده ، قصدداریم شور وعشقی را که تماشگران نساجی درسکوهای سرد شده این شهر که این روزها دیگر تا اطلاع ثانوی هرگز گرمای حضورتماشاگران خون گرم قائم شهری ومازندرانی های عزیز را بخود نخواهد دید درقالب کلیپ های متنوع ازحاشیه مسابقات بویژه جشن صعود نساجی به لیگ برتر درآن شب رویائی وبه یادماندنی که برگ زرینی را درکتاب تاریخ ورزش استان مازندران بویژه قائم شهرونساجی رقم زد را به سمع ونظر شما دوستداران وهواداران واقعی نساجی برسانیم تا بگوئیم 

عشق را باید بانساجی هیجی کنیم یا بهتراست بگوئیم

 

ادامه دارد…

 

آدرس الکترونیکی :abbasnasari1947@gmail.com
شماره تماس مدیرسایت(عباس ناساری) : ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

نظر خود را بیان کنید