استاندار مازندران: محدودیت های کرونایی همچنان تداوم دارد / مردم در اماکن پرتردد، بیشتر الزامات بهداشتی را رعایت کنند

0

احمدحسین زادگان با اعلام این که محدودیت ها بر اساس ابلاغیه ستاد ملی مقابله با کرونا تداوم دارد بر رعایت بیش از پیش الزامات بهداشتی در اماکن پرتردد و پرخطر از سوی مردم تاکید کرد.

خانه خبر مازندرانعباس ناساری:

احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در جلسه ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا که در شهرستان تنکابن برگزار شد، با اشاره به اینکه به تناسب؛ وضعیت سه شهرستان تنکابن، رامسر و عباس آباد نسبت به هفته های گذشته بهتر شده است؛ گرچه این هنوز خروجی اعمال محدودیت های اخیر نیست، خاطرنشان کرد: میانگین رعایت پروتکل های بهداشتی در این سه شهرستان مطلوب است و مردم عزیز ما در این سه نقطه از استان پروتکل های بهداشتی را بیشتر رعایت نمودند.

نماینده عالی دولت در استان با بیان این که رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های گذشته بر اساس محدودیت های اخیر تمدید می شود، اظهار نمود: محدودیت ها مثل قبل است و ورود به شهرهای قرمز و نارنجی همچنان با پلاک های غیر بومی ممنوع است و و برای مشاغل هم همچنان محدودیت ها پابرجا می باشد. 

وی یادآور شد: محدودیت ها بر اساس ابلاغیه ستاد ملی مقابله با کرونا تداوم دارد و با تمدید محدودیت های کرونایی انتظار می رود مردم بیشتر پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

وی گفت : محدودیت های مشاغل گروه دو و سه در شهرهای غیرقرمز ساعت ۱۸ به بعد به حالت طبیعی بازگشته است.

احمد حسین زادگان افزود: مردم در مراجعه به بانک ها و اصناف می بایست پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و همچنین سازمان صمت، اصناف و نیروی انتظامی نظارت بیشتری بر بانک ها و مطب ها و سایر اماکن پرتردد اتخاذ کنند و مردم نیز در اینگونه اماکن بیشتر رعایت نمایند.

وی یادآور شد : مشاغل گروه یک می بایست پروتکل های بهداشتی را بیشتر رعایت کنند چون تعداد زیادی از افراد با این گروه سرکار دارند لذا باید نظارت بر گروه یک سخت گیرانه تر شود.

 

 

شماره تماس مدیرسایت(عباس ناساری) : ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

آدرس الکترونیکی :abbasnasari1947@gmail.com

نظر خود را بیان کنید