لاری، معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ساری: شاهکاری بود که مازندران وارد پیک سوم نشد / از نقاط قوت مبارزه با کرونا در مازندران، مدیریت استاندار و مشارکت همگانی اس

0

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان این که نظارت ما اکنون در کشور بر اجرای طرح های مقابله با کرونا سه برابر شده است، افزود: مازندران در زمینه نظارت بسیار خوب برنامه ریزی کرده و در طول روند مقابله با کرونا در اجرای برنامه ها پیشرو بوده است. ‎

خانه خبر مازندران – عباس ناساری:

جلسه ستاد مقابله با کرونا مازندران با حضور احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در استان و سیما سادات لاری، معاون فرهنگی– دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سخنگوی وزارت بهداشت و مشارکت ویدیوکنفرانسی فرمانداران برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، سیما سادات لاری، معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان این که شاهکاری بود که مازن سخنگوی وزارت بهداشت، هدف از اجرای طرح شهید سلیمانی را مشارکت دادن گسترده و فراگیر مردم در مقابله با کرونا و مطالبه گری جامعه دانست و افزود: شناسایی، ایزولاسیون و قرنطینه کردن بیماران از جمله اهداف اصلی این طرح است.

لاری با اشاره به این که هرچه مردم بیشتر در کنار وزارت بهداشت و نیروهای عمل کننده باشند، توفیق بیشتر و سریع تر حاصل می شود، اظهار داشت: روند مقابله با کرونا با دستور مقام معظم رهبری و ایجاد قرارگاه؛ متحول شده است.

معاون وزیر بهداشت با بیان این که نظارت ما اکنون در کشور بر اجرای طرح های مقابله با کرونا سه برابر شده است، افزود: مازندران در زمینه نظارت بر اجرای طرح های مقابله با کرونا بسیار خوب برنامه ریزی کرده و در طول روند مقابله با کرونا در اجرای برنامه ها پیشرو بوده است.

او با بیان این که هرچه افراد مثبت زودتر شناسایی و جدا شوند؛ توفیق بیشتری بهمراه خواهد داشت، ابراز داشت: اجرای این طرح یکی از بهترین مسیرهای نجات در این راستاست و مردم باید نسبت به اهمیت و ضرورت طرح شهید سلیمانی اقناع شوند؛ لذا صدا و سیما می تواند با برنامه های آگاهی بخش؛ اعتماد مردم را به این طرح بعنوان یک طرح کارآمد و نجات بخش جلب نماید.

دکتر سیماسادات لاری عصر روز یکشنبه با هدف بررسی وضعیت کرونا به استان مازندران سفر کرد.

نشست با رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل و مازندران و شرکت در ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا از مهمترین برنامه های سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استان مازندران بود.

شماره تماس مدیرسایت(عباس ناساری) : ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

آدرس الکترونیکی :abbasnasari1947@gmail.com

نظر خود را بیان کنید