کار پرستاری آمیخته با صداقت پاکی و اخلاص است. پرستاری هنری است بی نظیر و تخصصی است بی همتا.

0

اینجانبان رحیم فولادی رئیس دادگستری و علی صداقت دادستان عمومی وانقلاب اسلامی قائم شهر ،خجسته میلاد با سعادت پرستار عاطفه ها، زینب کبری (س) و روز پرستار را به همه پرستاران و منادیان انسانیّت و ایمان خصوصا تمامی پرستاران دو بیمارستان رازی و ولی عصر (عج) شهرستان قائمشهر و تمامی عزیزانی که در مراکز درمانی خصوصی و دولتی در سطح شهرستان مشغول خدمت به مردم می باشند تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن آرزوی رحمت واسعه برای روح تمام شهدای سلامت و پرستارانی که در راه خدمت به هموطنان درگیر به بیماری کرونا جان شیرینشان را تقدیم نمودند ، سلامتی، بهروزی و توفیق روز افزون تمامی زحمتکشان این عرصه را از درگاه خداوند متعال مسئلت داریم.

خانه خبر مازندران – عباس ناساری : رحیم فولادی(ریاست دادگستری شهرستان قائم شهر) و علی صداقت (دادشستان عمومی وانقلاب اسلامی قائم شهر) طی پیامی روز ولادت حضرت زینب (س) و به پاس ازخودگذشتگی پرستاران جان برکف کشور بویژه شهرستان قائم شهر را تبریک وتهنیت گفتند که متن کامل آن به شرح زیر می آید..

بسم الله الرحمن الرحیم
ولادت حضرت زینب (س) ظهور ستاره‌ای درخشان در میان کواکب آسمان معصومین است. امروز زینب کبری مظهر عاطفه و مهر، معرفت و ایمان و منادی انسانیت پا در جهان می‌گذارد.

روز ولادت این بانو را که لطافتش یاس را، عظمتش کوه‌های استوار را، پاکی‌اش آیینه را و زلال بودنش آب هزار چشمه روان را به یاد می‌آورد را روز پرستار نام نهادند.

کار پرستاری آمیخته با صداقت پاکی و اخلاص است. پرستاری هنری است بی نظیر و تخصصی است بی همتا.
پرستاری آمیختن طبابت جسم است با طبابت روح؛ روشن نگه داشتن چراغ حیات بیمار است و درخشان کردن خورشید ایمان و اعتمادش به زندگی؛ برای همین است که پرستاری هنر است و تخصص. حرفه مقدس پرستاری تنها مراقبت از علایم حیاتی بیمار و یا نگاهبانی از مرز حیات بیمار نیست بلکه، دمیدن روح زندگی است در تن رنجور بیمار، وزش نسیم محبت و جاری کردن زلال امیدواری در جسم خسته بیمار است. پرستار حافظ جان و تقویت روح بیمار است، التیام بخش زخم‌های بیمار است.
پرستاری وظیفه سنگین و ارزشمندی است و پرستاران به عنوان رکن مهم عرصه بهداشت و درمان علیرغم نارسایی‌ها و سختی‌ها، نهایت تلاش خود را در جهت انجام وظیفه و خدمت رسانی به بیماران عزیز به کار گرفته‌اند و حدود یک سال می باشد این عزیزان جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و رودرو و در کنار بیماران مبتلا به کرونا ، مشغول انجام وظایف پرستاری می باشند .کاری که با هیچ پاداش مادی قابل جبران نیست و با اینکه عده ای از این فرشتگان سفید پوش درراه خدمت به همنوعان خود دچار بیماری منحوس کرونا گردیده و جان خود را از دست داده اند . چیزی جز کمک خداوند و شهامت و دلیری نمی تواند این عزیزان را در انجام امورات یاری نماید .
اینجانبان خجسته میلاد با سعادت پرستار عاطفه ها، زینب کبری (س) و روز پرستار را به همه پرستاران و منادیان انسانیّت و ایمان خصوصا تمامی پرستاران دو بیمارستان رازی و ولی عصر (عج) شهرستان قائمشهر و تمامی عزیزانی که در مراکز درمانی خصوصی و دولتی در سطح شهرستان مشغول خدمت به مردم می باشند تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن آرزوی رحمت واسعه برای روح تمام شهدای سلامت و پرستارانی که در راه خدمت به هموطنان درگیر به بیماری کرونا جان شیرینشان را تقدیم نمودند ، سلامتی، بهروزی و توفیق روز افزون تمامی زحمتکشان این عرصه را از درگاه خداوند متعال مسئلت داریم.
رحیم فولادی سوادکوهی :رییس دادگستری

علی صداقت : دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قائمشهر

شماره تماس مدیرسایت(عباس ناساری) : ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

آدرس الکترونیکی :abbasnasari1947@gmail.com

نظر خود را بیان کنید