اکید استاندار مازندران بر تسریع در راه اندازی پروژه های مدیریت پسماند استان

0

احمد حسین زادگان، گفت: با توجه به اینکه دیر تر از سایر استان ها وارد پیک سوم کرونا شدیم، در تلاش هستیم با اقناع سازی و اطلاع رسانی مناسب با کمک همه رسانه ها و اعمال محدودیت های سخت گیرانه و تشدید نظارت ها طی روزهای آتی شاهد کاهش روند کرونا در استان باشیم. ‎

خانه خبر مازندرانعباس ناساری: عصردیروزسه شنبه(نهم دی ماه ۱۳۹۹) جلسه ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا به ریاست استاندار مازندران و با حضور سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزارشد.

استاندار مازندران در این نشست با اشاره به این که این ستاد لحظه به لحظه وضعیت موجود استان را رصد و ارزیابی می کند، گفت: مازندران مختصات فرهنگی اقتصادی اجتماعی خاص خود را دارد.

حسین زادگان، اظهار داشت: با توجه به اینکه دیر تر از سایر استان ها وارد پیک سوم کرونا شدیم لذا در تلاش هستیم با اقناع سازی افکار عمومی و اطلاع رسانی مناسب با کمک رسانه ها، صدا و سیما و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین اعمال محدودیت های سخت گیرانه و تشدید نظارت ها طی روزهای آتی شاهد کاهش روند کرونا در استان باشیم.

او افزود: سعی کردیم هم راستا و در صورت لزوم فراتر از مصوبات ستاد ملی کرونا، محدودیت های کرونایی را با توجه به شرایط خاص استان اجرا کنیم.

حسین زادگان افزود: در مدیریت و تصمیم گیری های کرونایی مازندران را یکپارچه دیدیم. در تلاشیم با تولید محتوای قوی، حساسیت زدایی در جامعه، افرایش میزان رعایت پروتکل های بهداشتی و فرهنگ سازی مطلوب پیرامون کاهش میهمانی ها و دورهمی ها بزودی از پیک سوم کرونا خارج شویم.

شماره تماس مدیرسایت(عباس ناساری) : ۰۹۱۱۲۲۶۹۷۰۷

آدرس الکترونیکی :abbasnasari1947@gmail.com

نظر خود را بیان کنید